موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/116131 :کد

استاندار چهارمحال و بختیاری:

وحدت کلمه و پیروی از ولایت فقیه رمز پیروزی انقلاب بود

  دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۶
تعداد بازدید : ۱۴۱   
 تحلیل ایران -وحدت کلمه و پیروی از ولایت فقیه رمز پیروزی انقلاب بود

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به عدم موفقیت سایر انقلاب‌ها در جهان گفت: وحدت کلمه و پیروی از ولایت فقیه رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به عدم موفقیت سایر انقلاب‌ها در جهان گفت: وحدت کلمه و پیروی از ولایت فقیه رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود.

 

به گزارش تحلیل ایران، قاسم سلیمانی ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن اظهار داشت: دهه فجر یادگار امام و شهدای انقلاب و روشن‌گر راه همه انقلابیون و آزدای‌خواهان در جهان است.

 

وی افزود: امام خمینی (ره) با مبارزه مسلحانه موافق نبودند از همین‌رو 15 سال کار فرهنگی و اعتقادی انجام دادند تا موفق شدند پیروزی انقلاب اسلامی را رقم بزنند.

 

استاندار چهارمحال و بختیاری رمز پیروزی انقلاب اسلامی را وحدت کلمه و پیروی از ولایت فقیه دانست و بیان کرد: انقلاب‌های زیادی مانند انقلاب مصر، یمن، لیبی و تونس در جهان اتفاق افتاد ولی هیچ کدام به نتیجه نرسید اما به لطف خداوند متعال امروز کشور ما با قدرت پیش می‌رود و هر روز قدرتش از دیروز بیشتر می‌شود.

 

سلیمانی تاکید کرد: نقاط قوت انقلاب اسلامی ایران به قدری زیاد است که آن را از همه انقلاب‌ها متمایز کرده است از همین‌رو باید هر سال با شکوه و عظمت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته آن را گرامی داشت.

 

وی با تاکید بر افزایش اطلاع‌رسانی و حضور مردم در صحنه خاطرنشان کرد: حضور پُرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پاسخی به یاوه‌گویی و دیوانه‌بازی‌های رئیس جمهور آمریکا است و می‌تواند حیله‌ها و ترفندهای آن‌ها را نقش بر آب کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: مردم باید پُر شورتر از سال گذشته در راهیپمایی 22 بهمن امسال شرکت کنند تا از این طریق بتوانیم یکی بودن مردم و مسئولان، سرافرازی و قدرت کشور را به رخ آمریکا بکشیم.

به گزارش تسنیم راهیپمایی یوم‌الله 22 بهمن در شهرکرد راس ساعت 9:30 صبح از میدان انقلاب شروع و با تجمع راهپیمایان در میدان امامزادگان و قرائت قطعنامه به پایان می‌رسد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :