موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/116275 :کد

معاون استاندار چهارمحال و بختیاری:

یک‌میلیارد تومان ماشین‌آلات بین دهیاری‌های چهارمحال توزیع شد

  ﺳﻪشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۵
تعداد بازدید : ۱۴۲   
 تحلیل ایران -یک‌میلیارد تومان ماشین‌آلات بین دهیاری‌های چهارمحال توزیع شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ۸ دستگاه ماشین آلات به ارزش یک میلیارد تومان به دهیاری‌های استان تحویل داده شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ۸ دستگاه ماشین آلات به ارزش یک میلیارد تومان به دهیاری‌های استان تحویل داده شد.


به گزارش تحلیل ایران، گودرز امیری عصر امروز در آئین تحویل ماشین آلات به دهیاری‌های استان با اشاره به خرید 8 دستگاه ماشین‌آلات اظهار داشت: برای خرید این تعداد ماشین آلات مبلغ یک میلیارد تومان از محل اعتبارات بند "ح" تبصره 9 ابلاغی در سال 1394 هزینه شده است.

 

وی با بیان اینکه ماشین‌آلات توزیع شده بین دهیاری‌های استان شامل 6 دستگاه کامیون و 2 دستگاه ماشین آتش‌نشانی است، افزود: توزیع این ماشین‌آلات بین دهیاری‌های استان براساس نیازسنجی‌های صورت گرفته بوده است.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به توزیع 6 دستگاه کامیون بین دهیاری‌های بوگر، باغ انار میلاس و قرح در شهرستان لردگان، چم‌چنگ در شهرستان سامان، مصطفی‌آباد در شهرستان شهرکرد و قلعه ممکا در شهرستان کیار، بیان کرد: 2 دستگاه خودرو آتش‌نشانی نیز به دهیاری‌های رفن در شهرستان اردل و شیخ‌شبان در شهرستان بن تحویل داده شد.

 

امیری تجهیز شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان به انواع ماشین‌آلات را یکی از مهمترین اقدامات مدیریت ارشد استان در دولت یازدهم برشمرد و خاطرنشان کرد: لازم است دهیاران دریافتکننده ماشین‌آلات در حفظ و نگهداری مطلوب آن‌ها کوشا باشند و کیفیت و کمیت اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی را در روستاهای خود بهبود بخشند.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :