موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/116743 :کد

مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری:

پوشش دیجیتال در چهارمحال و بختیاری به ۸۵ درصد رسید

  شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۷
تعداد بازدید : ۱۱۰   
 تحلیل ایران -پوشش دیجیتال در چهارمحال و بختیاری به ۸۵ درصد رسید

مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری گفت: پوشش دیجیتال در چهارمحال و بختیاری با افتتاح ۲۰ ایستگاه دیجیتال به ۸۵ درصد رسید.

مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری گفت: پوشش دیجیتال در چهارمحال و بختیاری با افتتاح ۲۰ ایستگاه دیجیتال به ۸۵ درصد رسید.


به گزارش تحلیل ایران، مهرداد عظیمی امروز در مراسم افتتاح 20 ایستگاه دیجیتال با حضور معاون پارلمانی رئیس‌جمهور، با بیان اینکه میانگین دیجیتال در کشور 80 درصد است، اظهار داشت: میانگین پوشش دیجیتال استانی با افتتاح 20 ایستگاه دیجیتال از 73 درصد به 85 درصد رسید.

 

وی افزود: امسال پروژه‌هایی در صدا و سیمای استانی افتتاح که برخی از آنها از جمله پخش HD، برای نخستین‌بار در سطح استان‌ها و حتی کشور است.

 

مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در حوزه آنالوگ تنها 4 شبکه در کل استان فعال بود که با توجه به فضای رسانه‌ای حاکم بر دنیا و ضائقه مخاطب که رسانه‌ای با کیفیت خوب و با استانداردهای دنیا را مطالبه می کند، پروژه دیجیتال‌سازی فرستنده‌ها و ایستگاه‌ها آغاز شد.

عظیمی خاطرنشان کرد: 20 ایستگاه دیگر نیز در حال آماده‌سازی است که به زودی با افتتاح آنها، پوشش دیجیتال در استان به بالای 93 درصد افزایش می‌یابد.

 

وی تصریح کرد: بحث دیجیتال یک پروژه عمرانی نیست و بیشتر ماهیت فرهنگی دارد و با افتتاح شبکه‌های دیجیتال در استان 35 شبکه رادیویی و تلویزیونی با کیفیت بسیار عالی و یکسان در اختیار مخاطب قرار می‌گیرد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :