موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/117278 :کد

مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری:

بزرگترین عملیات گازرسانی در شهرستان کوهرنگ اجرا می‌شود

  چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۹
تعداد بازدید : ۱۰۲   
 تحلیل ایران -بزرگترین عملیات گازرسانی در شهرستان کوهرنگ اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری گفت: بزرگترین عملیات گازرسانی از روستایی صمصامی به بازفت از توابع شهرستان کوهرنگ اجرا می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری گفت: بزرگترین عملیات گازرسانی از روستایی صمصامی به بازفت از توابع شهرستان کوهرنگ اجرا می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران سیامک حیدری در گفت و گو با خبرنگار تسنیم اظهارداشت: بزرگترین عملیات گازرسانی از روستایی صمصامی به بازفت از توابع شهرستان کوهرنگ با اعتباری بالغ بر 133 میلیارد تومان اجرا می‌شود.

 

وی افزود: این عملیات در اولین فرصت از زمانی که برف‌های منطقه ذوب شد این پروژه در 3 فاز آغاز می‌شود که اجرای این عملیات می‌تواند در توسعه روستاها و محرومیت‌زدایی نقش به سزایی داشته باشد.

 

مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری با اشاره به افتتاح 15 میلیارد تومان پروژه در استان بیان کرد: امسال بیشترین افتتاحیه‌ها در منطقه لردگان و مشایخ بود که حدود 37 کیلومتر خط تغذیه، 48 کیلومتر توزیع و 5 ایستگاه تقلیل فشار در این شهرستان‌ها انجام شد.

 

حیدری خاطرنشان کرد: با افتتاح این طرح‌ها 86 درصد در حوزه روستایی و 99 درصد در حوزه شهری در استان چهارمحال و بختیاری از نعمت گاز طبیعی برخوردار می‌شوند.

 

وی از افتتاح 30 میلیارد تومان پروژه دیگر در استان خبر داد و گفت: این طرح‌ها در سال 96 اجرایی می‌شوند و طرح‌هایی که امسال کلنگ‌زنی شد سال 97 به بهره‌برداری می‌رسند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :