موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/117860 :کد

اخبار کوتاه سپاه استان چهارمحال:

«انقلاب‌زدایی» مهم‌ترین راهبرد دشمن برای پیشبرد اهدافشان است

  دوشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۶
تعداد بازدید : ۱۳۴   
 تحلیل ایران -«انقلاب‌زدایی» مهم‌ترین راهبرد دشمن برای پیشبرد اهدافشان است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت قمر بنی ‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به پروژه نفوذ دشمن گفت: انقلاب‌زدایی از مهم‌ترین راهبردهای دشمن برای پیشبرد اهدافشان است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت قمر بنی ‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به پروژه نفوذ دشمن گفت: انقلاب‌زدایی از مهم‌ترین راهبردهای دشمن برای پیشبرد اهدافشان است.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، حجت‌الاسلام کریم سرافراز در جمع کارکنان ستاد فرماندهی سپاه حضرت قمر بنی‌ هاشم(ع) اظهار داشت: اَنگ‌زنی به نیروهای مؤمن و دلسوز انقلاب با عناوین افراطی، تندرو و غیره از سوی دشمنان بیرونی و عناصر نفوذی آنها و همچنین جنگ نرم در راستای توطئه انقلاب‌زدایی استکبار جهانی است.

 

وی افزود: براساس آموزه‌های قرآنی مقابله با استکبار تعطیل‌بردار نیست و مبارزه با ظلم نیز تاریخ انقضاء ندارد.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت قمر بنی ‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) بیان کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن یاوه‌سرایی‌های سردمداران استکبار جهانی و در رأس آنها رئیس جمهور جدید آمریکا را پاسخ دادند.

سرافزار با اشاره به الزامات انقلابی‌گری از منظر فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: در طول 2سال اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مسئولان نظام و اقشار مختلف مردم نسبت به مقوله انقلابی ماندن، ‌انقلابی فکر کردن و انقلابی عمل کردن تأکید فرموده و فرمایشات مهمی داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: جدی گرفتن مسئله نفوذ از اولویت‌های اصلی کشور در فرمایشات مقام معظم رهبری است که دشمنان در این مسئله به صورت فردی و سازمانی درصدد نفوذ به ارکان و بدنه نظام هستند.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت قمر بنی‌ هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه استحکام‌بخشی داخلی کشور در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی از ضرورت‌های پیشرفت حقیقی است، تصریح کرد: حفظ خصوصیات انقلابی، حرکت جهادی و حفظ عزت و هویت ملی و اسلامی از دیگر مؤلفه‌های اساسی برای انقلابی‌گری به شمار می‌روند.

 

سرافراز با بیان اینکه مقابله با فقر، فساد و تبعیض، از شاخصه‌های اصولی انقلابی‌گری است، افزود: ایستادگی و ثبات در اصول انقلاب اسلامی، پایبندی و پاسداری نسبت به ارزش‌ها و آرمانهای انقلاب، پایبندی به رفتار و گفتار حضرت امام و ایستادگی در برابر تحریف خط امام خمینی(ره) از دیگر مؤلفه‌های انقلابی‌گری است.

 

وی با اشاره به چرخش 180 درجه‌ای برخی از انقلابیون اولیه گفت: عده‌ای فکر می‌کنند دیگر نیازی به انقلاب نیست و با تعامل و مذاکره با نظام سلطه می‌توان مشکلات داخلی را برطرف و معیشت مردم را سامان داد، در صورتی که راهبرد نظام سلطه در 38 سال گذشته نشان داده که آنها تنها به فکر تغییر هویت و ماهیت انقلاب اسلامی هستند.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت قمر بنی ‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: هویت انقلاب اسلامی با این 2 شاخصه مهم معنا پیدا می‌کند و باید بدانیم براساس آموزه‌های قرآنی، مقابله با استکبار تعطیل‌بردار نیست و مبارزه با ظلم نیز تاریخ انقضاء ندارد و مذاکره هسته‌ای نباید بهانه‌ای برای تعطیلی مبارزه با استکبار باشد.

سرافراز تصریح کرد: حذف گام به گام این مؤلفه‌ها از برنامه‌های دشمنان انقلاب اسلامی و نظام سلطه است و آنها می‌خواهند یک پوسته‌ای از جمهوری اسلامی باشد و این هدف از 2 سال گذشته به ویژه قضیه برجام و مذاکرات هسته‌ای ایران در قالب گروه 5+1 ‌شکل جدی‌تر به خود گرفته است.

 

وی با بیان اینکه تطهیر چهره استکبار از مصادیق تلاش دشمن در سال‌های اخیر برای انقلاب‌زدایی است، گفت:‌ رویکرد واپس‌گرایان با هدف تعامل با غرب برای خروج از رکود، بهبود معیشت مردم، پیشرفت اقتصادی و غیره در سایه تعامل با آمریکا و متحدانش، از رویکردهای تجدید نظرطلبان و نفوذی‌ها در این سالها است.

 

سرافراز افزود: التزام به اسلام، نخستین الزام برای افراد انقلابی است و یک انقلابی مسلمان واقعی باید مرزبندی پررنگ در برابر جبهه دشمن داشته باشد.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت قمر بنی ‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه بصیرت دینی و سیاسی از دیگر الزامات برای انقلابی‌گری است، خاطرنشان کرد: انقلابی واقعی کسی است که دشمن‌شناس، درک و تحلیل درستی از وقایع داشته و در دوران فتنه سکوت اختیار نکند.

وی تقوای فردی و اجتماعی، ‌ولایتمدرای، ‌مردم‌گرایی، عدالتخواهی و مبارزه با ظلم و فساد را از دیگر الزامات انقلابی‌گری و شاخصه‌های انقلابیون واقعی عنوان و تصریح کرد: دفاع از محرومان و مظلومان در تمام نقاط عالم از برنامه‌های انقلابیون است.

 

برگزاری اختتامیه دوره تربیت و تعالی پاسداران سپاه قمر بنی‌ هاشم(ع)

حجت‌الاسلام حمید محمدی اظهار داشت: هشتمین دوره تربیت و تعالی کارکنان پایور سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) با محوریت موضوع امر به معروف و نهی از منکر در مرکز امامت سپاه استان برگزار شد.

 

وی افزود: این دوره آموزشی یک هفته‌ای در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و احیای فریضه واجب فراموش شده برگزار شد.

 

مسئول تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی سپاه حضرت بنی‌ هاشم(ع) بیان کرد: تبیین فلسفه چیستی، چرایی و چگونگی امر به معروف و نهی از منکر با حضور اساتید مجرب و آموزش دیده از سر فصل‌های آموزشی هشتمین دوره تربیت و تعالی پایوران سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) بود.

برگزاری مسابقات علمی بسیج دانش‌آموزی در شهرکرد


زهرا بهرامی اظهار داشت: این دوره از مسابقات علمی بسیج، در روزهای پنجشنبه و جمعه در محل دبیرستان شهید حقیقی شهرکرد برگزار شد.

 

وی افزود: با توجه به سیاست و رویکرد تربیت‌محور و دانش‌آموز محور برنامه‌های سال 1395 بسیج دانش‌آموزی و برگزاری موفق مسابقه علمی در سال‌های گذشته و با عنایت به استقبال بی‌نظیر دانش‌آموزان و خانواده‌ها از این برنامه امسال نیز این مسابقه علمی و فرهنگی برگزار شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی شهید محلاتی شهرکرد بیان کرد: در این مسابقات دانش‌آموزان پایه‌های چهارم، پنجم و ششم ابتدایی و دانش‌آموزان متوسطه دوره اول و دوم به رقابت علمی پرداختند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :