موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/118552 :کد

دبیر حزب مؤتلفه استان چهارمحال و بختیاری

شوراهای جبهه مردمی نیروهای انقلابی در چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

  یکشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۴
تعداد بازدید : ۱۱۰   
 تحلیل ایران -شوراهای جبهه مردمی نیروهای انقلابی در چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

دبیر حزب مؤتلفه استان چهارمحال و بختیاری گفت: یک شورا در استان و ۹ شورای جبهه مردمی نیروهای انقلابی نیز در شهرستان‌ها تشکیل شده است.

دبیر حزب مؤتلفه استان چهارمحال و بختیاری گفت: یک شورا در استان و ۹ شورای جبهه مردمی نیروهای انقلابی نیز در شهرستان‌ها تشکیل شده است.


به گزارش تحلیل ایران مراد کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: نمایندگان جبهه مردمی نیروهای انقلابی در هر شهرستان به تناسب جمعیت بین 2 تا 3 نفر انتخاب که که مجموعاً 300 نفر هستند.

 

وی با اشاره به برگزاری مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلابی در تهران افزود: 30 نماینده استان به نمایندگی از جبهه مردمی نیروهای انقلابی در این مجمع شرکت کردند.

 

دبیر حزب مؤتلفه استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه شورای استان از 4 مجموعه در 4 مرحله تشکیل شده است، بیان کرد: همیاران و معتمدان هسته اولیه شورای استان را تشکیل که در مرحله بعد سایر تشکل‌ها و اعضا نیز به جبهه مردمی نیروهای انقلابی دعوت شدند.

 

کاظمی خاطرنشان کرد: احمدرضا بسیج نماینده دانشگاهیان، کاظم ایمانی نماینده بازاریان، مراد کاظمی حزب مؤتلفه اسلامی، آقای ایرج‌پور نماینده جامعه اسلامی مهندسان، احسان قائدی نماینده رهپویان و اسفندیار شفیعی نماینده جبهه پایداری است.

 

وی با اشاره به حمایت روحانیون، جوانان، ورزشکاران و دانشگاهیان از جبهه مردمی نیروهای انقلابی تصریح کرد: اعضای شورای استان حدود 20 نفر هستند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :