موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/118863 :کد

فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری:

۲۱۷ طرح عمرانی و بهداشتی در چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود

  ﺳﻪشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۲
تعداد بازدید : ۱۳۹   
 تحلیل ایران -۲۱۷ طرح عمرانی و بهداشتی در چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۱۷ طرح عمرانی، ورزشی، بهداشتی و خدماتی توسط سپاه و با صرف ۵۰ میلیارد تومان اعتبار در استان اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۱۷ طرح عمرانی، ورزشی، بهداشتی و خدماتی توسط سپاه و با صرف ۵۰ میلیارد تومان اعتبار در استان اجرا می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران، علی‌محمد اکبری شامگاه دوشنبه در نشست برنامه‌ها و پروژه‌های سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) استان با استاندار با اشاره به روند پیشرفت اجرایی شدن 217 طرح عمرانی، ورزشی، بهداشتی و خدماتی سپاه استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: برای تکمیل نیمی از این طرح‌ها 34 میلیارد تومان تأمین‌ شده و برای تأمین مابقی این اعتبار که برابر 16 میلیارد تومان است با استاندار رایزنی و مقرر شد بخشی از این مبلغ از اعتبارات استانی و بخشی دیگر از اعتبارات ملی تأمین شود.

 

وی به واگذاری زمین برای ساخت بیمارستان در شهرکرد، احداث حسینیه در 7 کانون گردشگری و تأمین اعتبار برای طرح‌های مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد در محلات آلوده استان اشاره کرد و افزود: مجتمع مسکونی 236 واحدی کارکنان سپاه استان تا اواسط سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

 

فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری با اشاره به احداث 51 سالن فرهنگی و ورزشی صالحین در مناطق مختلف استان با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه و اداره کل ورزش و جوانان تصریح کرد: برای احداث این تعداد سالن فرهنگی و ورزشی با زیربنایی بین 500 تا 900 مترمربع 10 میلیارد و 400 میلیون تومان هزینه شده که 800 میلیون تومان آن از منابع استانی بوده است.

 

اکبری ساخت 8 سالن 9 دی در مراکز شهرستان‌ها را از دیگر اقدامات سپاه استان برشمرد و گفت: مجوزهای لازم برای ساخت 5 استخر شنا با اعتبار 5 میلیارد تومان برای اجرا در شهرستان‌هایی که از این امکان بی‌بهره هستند نیز اخذ شده است.

 

وی اردوگاه‌های فرهنگی و هنری را یکی دیگر از طرح‌هایی که قرار است توسط سپاه استان اجرایی شود دانست و بیان کرد: این اردوگاه‌ها قابلیت پدافند غیرعامل و مدیریت بحران نیز دارند و پیش‌بینی شده برای اجرای آن‌ها 3 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار ملی و به همین میزان اعتبار استانی نیاز باشد.

 

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: چهارمحال و بختیاری یکی از استان‌های برتر کشور در زمینه اجرای راهیان نور است به گونه‌ای که تاکنون توانسته 83 درصد از اردوهای راهیان نور را اجرا کند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :