موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/119081 :کد

معاون بهداشت سپاه:

بساط داعش به زودی برچیده می‌شود

  پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۹:۳۰
تعداد بازدید : ۵۳۲   
 تحلیل ایران -بساط داعش به زودی برچیده می‌شود

معاون بهداشت و درمان سپاه گفت: به لطف رهبری عالمانه مقام معظم رهبری و فداکاری رزمندگان فداکار مدافع حرم، تحرکات داعش کاهش و به زودی بساط داعش برچیده می‌شود.

معاون بهداشت و درمان سپاه گفت: به لطف رهبری عالمانه مقام معظم رهبری و فداکاری رزمندگان فداکار مدافع حرم، تحرکات داعش کاهش و به زودی بساط داعش برچیده می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد عبدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه انتخابات 966 هدف دشمن برای ضربه‌زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: دشمن برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی انتخاب 96 را هدف گرفته و مسئولان باید مراقب تحرکات دشمن باشند که ناخواسته وارد بازی‌های دشمن نشوند.

 

وی افزود: مسئولان در کنار وظایف سازمانی خود باید در جهت رسالت پاسداری از ارزش‌های انقلاب و تقویت انقلاب گام بردارند و با هوشیاری و آگاهی‌بخشی به مردم انتخابات پر شوری را با حضور حداکثری مردم رقم بزنند.

 

معاون بهداشت و درمان سپاه بیان کرد: بحث املاک نجومی در کنار حقوق‌های نجومی و اختلاس‌ها از حربه‌های دشمن برای بی‌اعتماد کردن مردم نسبت به نظام است و مسئولان باید هوشیار باشند که ناخودآگاه نقش تخته چین پازل دشمن را به عهده نگیرند.

 

سردار عبداللهی سپاه را یکی از بازوان قدرتمند رهبری و انقلاب دانست و گفت: دشمن راه ضربه‌زدن به انقلاب را در تخریب بازوان رهبری چون سپاه، مجلس خبرگان، شورای نگهبان و غیره می‌داند و می‌خواهد فساد را در این ارگان‌ها ترویج و اعتماد مردم را سلب کند که این موضع دشمن، هوشیاری و اقدام و عمل آگاهانه مسئولان را می‌طلبد.

وی مواضع دشمن در جلو راندن داعش علیه دنیای اسلام را شکست خورده دانست و تصریح کرد: به لطف رهبری عالمانه مقام معظم رهبری و فداکاری رزمندگان فداکار مدافع حرم، تحرکات داعش کاهش و به زودی بساط داعش برچیده می‌شود.

به گزارش تسنیم، معاون بهداشت و درمان سپاه کشور از روز گذشته برای شرکت در نخستین کارگاه آموزش بهداشت ویژه مدیران بهداشت رده‌های مختلف به شهرکرد سفر کرده است.

 
                               

بهداشت     سپاه     انتخابات     داعش        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :