موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/119993 :کد

نماینده مردم لردگان در مجلس:

۱۰۰ تخت بستری به بیمارستان شهداء لردگان تحویل داده شد

  جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۰:۰۷
تعداد بازدید : ۱۳۳   
 تحلیل ایران -۱۰۰ تخت بستری به بیمارستان شهداء لردگان تحویل داده شد

نماینده مردم لردگان در مجلس گفت: با پیگیری‌های انجام شده تجهیزات بیمارستان لردگان تأمین و ۱۰۰ تخت بستری به این بیمارستان تحویل شد.

نماینده مردم لردگان در مجلس گفت: با پیگیری‌های انجام شده تجهیزات بیمارستان لردگان تأمین و ۱۰۰ تخت بستری به این بیمارستان تحویل شد.


به گزارش تحلیل ایران محمد خالدی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم  اظهارداشت: با پیگیری‌ها و رایزنی‌های انجام شده در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یک سری از تجهیزات بیمارستان شهداء لردگان تأمین شد.

 

وی افزود: مقرر شد 80 درصد هزینه دستگاه‌ها توسط وزارت بهداشت و 30 درصد توسط بیمارستان و یا دانشگاه علوم پزشکی پرداخت شود.

 

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعداد دستگاه‌های دریافت شده از وزارت بهداشت، بیان کرد: 100 عدد تخت بستری به انضمام ملحقات، یک دستگاه رادیولوژی پرتابل، ترالی اورژانس، ویلچر، برانکارد و ترالی پانسمان از هرکدام 6 عدد به این بیمارستان تحویل شد.

 

خالدی خاطرنشان کرد: همچنین 8 تخت ویژه بخش "سی سی یو"، 8 عدد مانیتور ثابت، یک مانیتور سانترال و 4 عدد الکتروشوک، یک عدد ساکشن پرتابل، 8 عدد پمپ سرم، 4 دستگاه نوار قلب و یک دستگاه ونتیلاتور پرتابل از دیگر دستگاه‌هایی بود که دریافت و تحویل بیمارستان لردگان شد.

 

وی گفت: امیدواریم با تجهیز این بیمارستان بتوانیم خدمات بهتری را به مردم این شهرستان داشته باشیم، چرا که این شهرستان یکی از شهرستان محروم استان می‌باشد و نیازمند توجه بیشتر مسئولان است.

 
                               

نماینده     لردگان     مجلس     تجهیزات        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :