موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/120633 :کد

استاندار چهارمحال و بختیاری:

۵۸ میلیارد تومان مطالبات بخش درمان چهارمحال و بختیاری پرداخت شد

  چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۵
تعداد بازدید : ۸۳   
 تحلیل ایران -۵۸ میلیارد تومان مطالبات بخش درمان چهارمحال و بختیاری پرداخت شد

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بیمه سلامت هفته گذشته ۵۸ میلیارد تومان مطالبات درمانگاه‌ها و بخش درمان استان را پرداخت کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بیمه سلامت هفته گذشته ۵۸ میلیارد تومان مطالبات درمانگاه‌ها و بخش درمان استان را پرداخت کرد.


به گزارش تحلیل ایران، قاسم سلیمانی پیش از ظهر امروز در شورای هماهنگی بانک‌های استان اظهار داشت: بیمه سلامت استان 58 میلیارد تومان از بدهی 90 میلیارد تومانی خود را به موسسات طرف قرارداد پرداخت کرده است به گونه‌ای که اکنون می‌توان گفت مشکلی از این نظر در بخش درمان استان نداریم.

 

وی افزود: همچنین بانک رفاه کارگران 14 میلیارد تومان به دانشگاه علوم پزشکی و 38 میلیون تومان به داروخانه‌های استان به عنوان مطالبات پرداخت کرده است.

 

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به عملکرد خوب و مطلوب سیستم بانکی استان، بیان کرد: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته از این پس دستگاه قضایی استان باید برای مسدود نمودن حساب قاچاقچیان و دیگر مجرمان قضایی به منظور تسریع امر از سامانه متمرکز بانک مرکزی استعلامات لازم را اخذ نماید.

 

سلیمانی به عدم ابلاغ سهمیه وام مسکن روستایی توسط برخی بانک‌ها و پیگیری آن از طریق بانک مرکزی اشاره و خاطرنشان کرد: بانک ملی در پاسخ گفته است که به دلیل تمام شدن منابع مالی امکان پرداخت تسهیلات را ندارد لازم است عدم اجرای این مصوبه بانک مرکزی توسط بانک ملی از طریق ارسال نامه به معاون اول رئیس جمهور پیگیری شود.

وی با اشاره به بیکاری جوانان، تصریح کرد: در گذشته بخش کشاورزی اشتغال زیادی داشت اما استفاده از سیستم‌های نوین آبیاری آمار اشتغال را کاهش داد از همین‌رو لازم است به سمت ایجاد اشتغال از فناوری و ارتباطات پیش برویم.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مشکل بیکاری و عدم توازن درآمد و هزینه مختص این دولت نبوده است اما متاسفانه برخی افراد پشت تریبون در این زمینه و در خصوص نحوه عملکرد دولت مدعی هستند در حالی که خودشان می‌دانند چه خبر است، باید توجه کرد که تورم از کجا به رقم فعلی رسیده است.

سلیمانی تاکید کرد: با توجه به شرایط سخت پولی که بانک‌ها هم در مضیقه بودند اما عملکرد خوب بود و باید گفت که مملکت متناسب با امکاناتی که دارد خوب پیش می‌رود.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :