موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/120986 :کد

رئیس صنعت و تجارت چهارمحال و بختیاری:

فروش فوق‌العاده در ۴۱۴ واحد صنفی چهارمحال و بختیاری انجام شد

  یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۵
تعداد بازدید : ۱۴۲   
 تحلیل ایران -فروش فوق‌العاده در ۴۱۴ واحد صنفی چهارمحال و بختیاری انجام شد

رئیس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای حال رفاه حال مردم استان امسال ۴۱۴ واحد صنفی کوچک و بزرگ فروش فوق‌العاده انجام دادند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای حال رفاه حال مردم استان امسال ۴۱۴ واحد صنفی کوچک و بزرگ فروش فوق‌العاده انجام دادند.


به گزارش تحلیل ایران عیم امامی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به نظارت بر اصناف و فروشگاه‌های استان اظهار داشت: نظارت بر فعالیت واحدهای تولیدی و فروشگاه‌های استان از 15 اسفندماه آغاز و تا 16 فروردین ماه ادامه دارد، صنعت، معدن و تجارت استان در دو حوزه بازرگانی و اصناف و بازرسی فعالیت خود را در ایام خاص سال به ویژه نوروز انجام می‌دهد.

 

وی با اشاره به فعالیت فروشگاه‌های فروش فوق‌العاده در استان افزود: در راستای حال رفاه حال مردم استان امسال 414 واحد صنفی کوچک و بزرگ فروش فوق‌العاده انجام دادند، این واحدهای صنفی مزین شدند به بنرهایی که روی آن فروش فوق‌العاده درج شده است.

 

رئیس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در فروشگاه‌های فروش فوق‌العاده کالاهای اساسی مردم با 10 تا 15 درصد و در فروشگاه‌های بزرگ تا 60 درصد تخفیف عرضه شده است.

 

امامی خاطرنشان کرد: حدود دو سالی است که ما از برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ فاصله گرفتیم و فروش ارزان‌تر و تنوع بیشتر محصولات را در فروش فوق‌العاده انجام داده‌ایم.

 

وی گفت: امسال در سطح شهرستان شهرکرد 134 فروشگاه و مابقی آن‌ها در سطح شهرستان‌ها هر کدام به نسبت جمعیتشان فروش فوق‌العاده انجام دادند.

 

رئیس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه فروشگاه‌های فروش فوق‌العاده هر روز تحت نظارت و بازرسی بودند، تصریح کرد: با توجه به اینکه کالاهای اساسی مردم در این فروشگاه‌ها موجود بود بنابر این برای جلوگیری از تخلفات اکیپ‌های نظارتی با حضور 40 بازرس حرفه‌ای و 10 کارشناس بازرسی به صورت روزانه این فروشگاه‌ها را در شهرکرد نظارت می‌کردند، نظارت در شهرستان‌ها به صورت یک روز در میان انجام می‌شود.

 

امامی ادامه داد: نظارت و بازرسی‌های انجام شده در این مدت سبب تشکیل پروندهایی با ارزش 20 میلیون تومان شده است که پروندهای متخلفان به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :