موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/120987 :کد

مدیر درمان تأمین اجتماعی چهارمحال:

بیش از ۳ هزار میلیارد ریال در بخش درمان چهارمحال هزینه شد

  یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۷
تعداد بازدید : ۱۱۷   
 تحلیل ایران -بیش از ۳ هزار میلیارد ریال در بخش درمان چهارمحال هزینه شد

مدیر درمان تأمین اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال در بخش درمان به صورت مستقیم و غیرمستقیم بیش از ۳ هزار میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال در بخش درمان به صورت مستقیم و غیرمستقیم بیش از ۳ هزار میلیارد ریال هزینه شده است.


به گزارش تحلیل ایران محمود جاوید در گفتوگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به خدمات‌رسانی مطلوب به بیمه‌شدگان اظهار داشت: با توجه به اجرای طرح نظام سلامت امسال در بخش مستقیم یک هزار و 2000 میلیارد ریال و در بخش غیرمستقیم هزار و 500 میلیارد ریال هزینه شده است.

 

وی با اشاره به افزایش 25 درصدی هزینه‌ها در بخش غیرمستقیم افزود: افزایش درصد هزینه‌های درمان در بخش غیرمستقیم به علت افزایش تعداد مراجعه کنندگان، توسعه مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی و افزایش تعرفه‌ها حاصل شده است.

 

مدیر درمان تأمین اجتماعی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در بخش مستقیم از طریق مراکز درمانی ملکی سازمان و در بخش غیرمستقیم از طریق عقد قرارداد با مراکز دولتی و خصوصی به بیمه‌شدگان خدمات رسانی می‌شود.

 

جاوید با تأکید بر اینکه سازمان تأمین اجتماعی مطالبات پزشکان را تا شهریورماه پرداخت کرده است، تصریح کرد: مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد هم تا مهرماه و مراکز تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی هم تا خرداد پرداخت شده است.

وی گفت: در حال حاضر 250 پزشک و دندانپزشک، 150 مرکز بهداشتی درمانی، 20 کلینیک و بیمارستان، 90 داروخانه و 60 مرکز پاراکلینیک در بخش غیرمستقیم طرف قرارداد سازمان تأمین اجتماعی هستند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :