موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121150 :کد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال:

شرکت۱۱۰۰ جوان در طرح " ۱۷ پست سلامت "هلال احمر چهارمحال و بختیاری

  ﺳﻪشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۵:۳۸
تعداد بازدید : ۱۴۲   
 تحلیل ایران -شرکت۱۱۰۰ جوان در طرح " ۱۷ پست سلامت "هلال احمر چهارمحال و بختیاری

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: امسال حدود هزار و ۱۰۰ نفر از جوانان داوطلب در طرح نوروی هلال احمر استان خدمت‌رسانی می‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: امسال حدود هزار و ۱۰۰ نفر از جوانان داوطلب در طرح نوروی هلال احمر استان خدمت‌رسانی می‌کنند.


به گزارش تحلیل ایران احمد مرتضوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: امسال حدود هزار و 100 نفر از جوانان در طرح نوروی خدمت‌رسانی می‌کنند که از این تعداد 350 نفر امدادگر، نجاتگر و نجاتگر کادر هستند.

 

وی افزود: از 15 اسفندماه لغایت 15 فرودین‌ماه 17 پست سلامت از سوی معاونت جوانان هلال‌‌‌‌احمر در سراسر استان فعالیت می‌کند.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری با اشاره به تعداد اکیپ‌ها و پایگاه‌های هلال احمر استان بیان کرد: 10 پایگاه ثابت جاده‌ای، 2 پایگاه موقت، 7 پایگاه سیار،9 پست سهاب و 16 خیمه نماز در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران فراهم شده است.

 

مرتضوی با اشاره به مشارکت با میراث فرهنگی در راستای ارائه خدمات به مسافران خاطرنشان کرد: در راستای اهداف گردشگری همکاری‌های لازم با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به ویژه در بخش توزیع نقشه‌های راهنمای گردشگری به عمل می‌آید.

وی با اشاره به بارندگی‌های اخیر در استان گفت: تمامی اکیپ‌های هلال احمر در آماده باش کامل هستند تا در صورت نیاز به مسافران خدمات‌رسانی کنند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :