موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121191 :کد

مدیرکل میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری:

تخفیف ۴۰ درصدی هتل‌ها در چهارمحال و بختیاری ویژه ای نوروز

  چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۰:۴۵
تعداد بازدید : ۱۲۰   
 تحلیل ایران -تخفیف ۴۰ درصدی هتل‌ها در چهارمحال و بختیاری ویژه ای نوروز

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: پذیرش مسافران در ایام نوروز در هتل‌ها و اقامتگاه‌ها با ۴۰ درصد تخفیف انجام می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: پذیرش مسافران در ایام نوروز در هتل‌ها و اقامتگاه‌ها با ۴۰ درصد تخفیف انجام می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران بهمن عسگری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران در ایام نوروزها اسکان مسافران در هتل‌ها با تخفیف 400 درصدی انجام می‌شود.

 

وی افزود: هتل‌ها و اقامتگاه‌های استان ظرفیت پذیرش 2400 نفر را دارند که مسافران می‌توانند از این ظرفیت تا زمانی که در استان هستند استفاده کنند.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری بیان کرد: سال گذشته تعداد تخت‌های موجود در واحدهای اقامتی 850 تخت بود که با تمهیدات اندیشیده شده در سال اقتصاد مقاومتی این تعداد به 1900 تخت رسید و در حال حاضر رشد 100 درصدی تعداد تخت‌ها در واحدهای اقامتی را شاهد هستیم.

 

عسگری خاطرنشان کرد: با مشارکت آموزش و پرورش استان روزانه 5 هزار نفر می‌توانند در مراکز پیش‌بینی شده اسکان داده شوند.

وی گفت: در راستای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران 8500 نفر در گروه‌های نظارتی مستقر هستند تا خدمات را به مسافران ارائه کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: پایگاه‌های راهنمایی گردشگری در ورودی شهرها مستقر هستند تا خدمات گردشگری را به مسافران ارائه کنند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :