موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121193 :کد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

اورژانس‌های پیش‌بیمارستانی ویژه ایام نوروز در چهارمحال فعال هستند

  چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۰:۴۹
تعداد بازدید : ۱۳۰   
 تحلیل ایران -اورژانس‌های پیش‌بیمارستانی ویژه ایام نوروز در چهارمحال فعال هستند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: تمام اورژانس‌های پیش‌بیمارستانی و همچنین اورژانس بیمارستانی علوم پزشکی شهرکرد در ایام نوروز در آماده باش کامل هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: تمام اورژانس‌های پیش‌بیمارستانی و همچنین اورژانس بیمارستانی علوم پزشکی شهرکرد در ایام نوروز در آماده باش کامل هستند.


به گزارش تحلیل ایران مرتضی هاشم‌زاده در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد با بیان اینکه بهداشت و پیشگیری از مباحث  مهم در ایام مختلف سال به ویژه نوروز است، اظهارداشت: در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر به مسافران و گردشگران در استان نظارت بر تمام اغذیه‌فروشی‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها و مهمانسراها به صورت ویژه در طرح ستاد سفرهای نوروزی از سوی علوم پزشکی انجام می‌شود.

 

وی با بیان اینکه نظارت بر آب شرب مسافران نیز انجام می‌شود، افزود: نظارت بر واحدهای توزیع غذا و همچنین آب شرب مردم، مسافران و گردشگران، دفع زباله و فاضلاب به صورت شبانه‌روزی توسط علوم پزشکی در حال انجام است.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به حوزه درمان بیان کرد: در ایام نوروز توجه ویژه‌ای به حوزه درمان شده است که اورژانس پیش‌بیمارستانی و همچنین اورژانس بیمارستانی علوم پزشکی آماده باش هستند در همین راستا شیفت‌ها کاملا فعال هستند که در صورت نیاز خدمات ارائه می‌دهند.

 

هاشم‌زاده خاطرنشان کرد: همه تمهیدات لازم در راستای اهداف ستاد اجرای هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی در معاونت‌های بهداشت، درمان و غذا و دارو صورت گرفته است.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :