موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121264 :کد

مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی چهارمحال

۹۰ مأموریت توسط اکیپ‌های فوریت‌های پزشکی در چهارمحال و بختیاری

  پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۰:۳۶
تعداد بازدید : ۱۴۵   
 تحلیل ایران -۹۰ مأموریت توسط اکیپ‌های فوریت‌های پزشکی در چهارمحال و بختیاری

مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: روز گذشته ۹۰ مأموریت توسط اکیپ‌های مرکز فوریت‌های پزشکی در استان انجام شده است.

مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: روز گذشته ۹۰ مأموریت توسط اکیپ‌های مرکز فوریت‌های پزشکی در استان انجام شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران فرامز شاهین در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: روز گذشته 90 مأموریت توسط اکیپ‌های مرکز فوریت‌های پزشکی در استان انجام شد که از این مجموع 16 مورد مصدوم تصادفی،  13 مورد سایر حوادث که 5 مورد آن نزاع بوده و 61 مورد بیماری گزارش شده است.

 

وی با اشاره به تعداد مأموریت‌های انجام شده از 25 اسفندماه افزود: با شروع آغاز طرح نوروزی تاکنون مجموعا 647 مأموریت انجام شد که 193 مورد آن تصادفی و مصدوم و 4 فوتی گزارش شده است.

 

مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به 4 نفر فوت شده در تصادفات روزهای گذشته بیان کرد: 2 موتور سوار در گردنه خولک، یک سرنشین خودروی ال‌نود در سه‌راهی قلعه تک و یک سرنشین خودوری ال‌نود دیگر در محور بروجن ـ لردگان در این تصادفات فوت شدند.

شاهین خاطرنشان کرد: در مأموریت‌های انجام شده 10 مورد مربوط به مصدویت با گاز مونوکسید و 184 مورد سایر حوادث شامل نزاع، سقوط از ارتفاع و سوختگی بوده است.

 

وی گفت: بیشترین مأموریت‌ها درحوزه تصادفات در محور بروجن ـ لردگان و بیشترین مأموریت درح وزه بیماری در شهرستان شهرکرد انجام شده است.

 

مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به برپایی ایستگاه‌های سلامت در ایام نوروز تصریح کرد: از 25 اسفند تاکنون 101 نفر به ایستگاه‌های سلامت مراجعه کرده که 37 نفر مراجعه کننده مربوط به روز گذشته بوده است.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :