موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121569 :کد

مدیرکل میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری

اقامت ۲۲۷۶۵ گردشگر و مسافر نوروزی در چهارمحال و بختیاری

  دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۰:۱۹
تعداد بازدید : ۱۵۹   
 تحلیل ایران -اقامت ۲۲۷۶۵ گردشگر و مسافر نوروزی در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: از ۲۸ اسفندماه ۹۵ تا روز گذشته ۲۲ هزار و ۷۶۵ نفر در اقامتگاه‌های این استان اقامت کرده‌اند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: از ۲۸ اسفندماه ۹۵ تا روز گذشته ۲۲ هزار و ۷۶۵ نفر در اقامتگاه‌های این استان اقامت کرده‌اند.


به گزارش تحلیل ایران بهمن عسگری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم  با بیان اینکه از 28 اسفندماه سال 95 تا روز گذشته 22 هزار و 765 نفر در اقامتگاه‌های این استان اقامت کرده‌اند اظهارداشت: حدود 2 هزار و  400 تخت اقامتی در واحدهای تحت نظارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به منظور اسکان گردشگران نوروزی در نظر گرفته شده که شامل هتل‌ها، هتل‌آپارتمان‌ها، مهمان‌پذیرها، اقامتگاه‌های سنتی و خانه‌مسافرها می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه استان "بهشت بوم‌گردی" نامگذاری شده است، افزود: اقامتگاه‌های بوم‌گردی یکی از مهم‌ترین اماکن برای اسکان در مناطق مختلف این استان محسوب می‌شود، علاوه‌بر مراکز اقامتی در استان در ایام نوروز هزار کلاس درس برای پذیرایی از مسافران آماده شده که برای 5 هزار نفر ظرفیت اقامت ایجاد کرده است.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در راستای اجرا شعار میراث فرهنگی مبنی بر " نوروز 96 خدمات متفاوت" زمینه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی ظرفیت اقامت 5 هزار نفر دیگر در کمپ‌ها و مراکز اسکان موقت ایجاد شده است.

 

عسگری خاطرنشان کرد: در راستای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران در ایام نوروزها اسکان مسافران در هتل‌ها با تخفیف 40 درصدی انجام می‌شود.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :