موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/121829 :کد

استاندار چهارمحال و بختیاری:

مجموعه دولت موظف به حفظ سلامت انتخابات است

  پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۴:۲۵
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -مجموعه دولت موظف به حفظ سلامت انتخابات است

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مجموعه دولت موظف به حفظ سلامت انتخابات است و کسی حق تغییر آرای صندوق‌های اخذ رای را ندارد.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مجموعه دولت موظف به حفظ سلامت انتخابات است و کسی حق تغییر آرای صندوق‌های اخذ رای را ندارد.


به گزارش تحلیل ایران، قاسم سلیمانی ظهر امروز در آیین معارفه مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، اظهار داشت: استفاده از نیروهای وزارت کشور در پست‌های مدیریتی استانداری به دلیل تقویت این مجموعه و به کارگیری افراد با سابقه  همواره مورد توجه بوده ضمن اینکه برای انتخاب مدیران در استان براساس جناح‌بندی سیاسی نیز اصراری وجود نداشته است.

 

وی با بیان اینکه معاون و مدیرکل مجموعه سیاسی باید دارای شجاعت، توان گفتمان و تعامل با افراد و گروه‌های مختلف باشند، افزود: راضی نگهداشتن همه طرف‌ها نتیجه‌ای جز شکست ندارد از همین‌رو باید ملاک عمل در همه امور قانون باشد.

 

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در انتخابات دو هیئت نظارت و اجرایی نباید هم‌فکر و هم‌سو باشند چرا که این دو هیات برای نظارت بر کار یکدیگر انتخاب می‌شوند.

سلیمانی با تاکید بر اینکه مجموعه دولت موظف به حفظ سلامت انتخابات است، خاطرنشان کرد: هر چند ما علاقه‌مند روی کار آمدن مجدد این دولت هستیم ولی هیچ کدام حق تغییر آرای صندوق‌های اخذ را نداریم.

وی با بیان اینکه باید در انتخابات پیش‌رو شاهد امانت‌داری در صندوق‌های رای باشیم، تصریح کرد: در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری نیروهای مختلف مانند سپاه، بسیج، اطلاعات و نیروی انتظامی برای برگزاری سالم و امن انتخابات تلاش کردند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به بیکاری جوانان و دیگر مشکلات موجود در جامعه و تلاش دولت برای رفع و حل آن‌ها، تصریح کرد: انتقاد لازم است اما باید منصفانه باشد، ما برای رفع مشکلات تلاش می‌کنیم اما اهانت را نمی‌پذیریم.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :