موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/123067 :کد

معاون هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری:

هوای چهارمحال و بختیاری ناسالم می‌شود

  دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۴:۲۱
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -هوای چهارمحال و بختیاری ناسالم می‌شود

معاون هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به خیزش گرد و خاک از ۲ روز گذشته گفت: از امروز بعد از ظهر هوای استان در وضعیت ناسالم قرار می‌گیرد.

معاون هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به خیزش گرد و خاک از ۲ روز گذشته گفت: از امروز بعد از ظهر هوای استان در وضعیت ناسالم قرار می‌گیرد.


به گزارش تحلیل ایران مهرداد قطره در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: با توجه به بررسی نقشه‌های پیش‌یابی از امروز بعد از ظهر تا فردا وزش باد شدید و گرد و خاک استان را فرا می‌گیرد.

وی با اشاره به آغاز این پدیده از 2 روز گذشته افزود: امروز سرعت وزش باد تا 65 کیلومتر بر ساعت نیز افزایش می‌یابد که در بعد از ظهرها هوا در وضعیت ناسالم قرار می‌گیرد.

 

معاون هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: با توجه به اینکه علت خیزش گرد و خاک وزش باد شدید است به همین دلیل قطر ذرات درشت است و سبب کاهش دید افقی در محورها می‌شود.

 

قطره با اشاره به کیفیت هوا در بعد از ظهرها خاطرنشان کرد: ذرات معلق در هوا به 100 تا 150 میکروگرم در هر مترمکعب می‌رسد.

 

وی با اشاره به افزایش دمای هوا تصریح کرد: امروز کمینه دمای شهرکرد به 5 درجه بالای صفر که نسبت به روز گذشته 2 درجه افزایش را نشان می‌دهد همچنین دمای هوا روز گذشته در لردگان به 24 درجه بالای صفر رسید.

 

معاون هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارش‌های پراکنده در لردگان و مناطق شمالی استان گفت: امروز بعد از ظهر بارش‌های پراکنده در منطقه لردگان و همچنین فردا در برخی از مناطق شمالی بارش‌های پراکنده همراه با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :