موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/123163 :کد

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری:

زمینه جذب جوانان در مساجد چهارمحال و بختیاری فراهم شود

  ﺳﻪشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۴:۱۸
تعداد بازدید : ۳۱۶   
 تحلیل ایران -زمینه جذب جوانان در مساجد چهارمحال و بختیاری فراهم شود

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: ائمه جماعات به عنوان اینکه مسجد در اختیار شما است باید محیطی را مهیا کنند تا جوانان را در مسجد جذب کنند.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: ائمه جماعات به عنوان اینکه مسجد در اختیار شما است باید محیطی را مهیا کنند تا جوانان را در مسجد جذب کنند.


به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی طرح پیوند جوانان و نوجوانان با مسجد با بیان اینکه انسان هر کاری برای نظام و نظام اسلامی انجام دهد از پاداش خداوند بهره‌مند می‌شود، اظهار داشت: در جامعه امروز وظیفه روحانیون متفاوت و سنگین‌تر از قبل شده است هر چه در ادای این وظیفه دغدغه داشته ‌باشیم باز هم بعید است این وظیفه به طور کامل انجام شود‌.

 

وی افزود: ائمه جماعات به عنوان اینکه مسجد در اختیار شما است باید محیطی را مهیا کنند تا جوانان را در مسجد جذب کنند.

 

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری بیان کرد: مسجد باید در راستای یک درمانگاه باشد تا مشکلات ایمانی، اخلاقی و روحی و روانی را درمان کند.

حجت‌الاسلام و المسلمین نکونام بیان اینکه اگر مساجد به درمانگاه تبدیل نشود حق مساجد ادا نمی‌شود، خاطرنشان کرد: امروز با این غوغای هجمه‌های فراوان بر ارزش‌های دینی به همان میزان بیماری زیاد است.

 

وی با بیان اینکه مساجد باید به درمانگاه حقیقی تبدیل شود، گفت: ارتباط بین مسجد و مدرسه با تعطیلی مدارس قطع می‌شود لذا باید قبل از تعطیلی مدارس افراد باید به مسجد جذب شود.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: بعد از اجرای این طرح باید 2500 جوان و نوجوان مومن دینی به جامعه معرفی شود.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :