موضوعات ‌مرتبط: فناوری استان ها

a/75024 :کد

0

طرح " دِه گردشگری" در چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود

  یکشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۳:۴۷
تعداد بازدید : ۶۲۳   
 تحلیل ایران -طرح " دِه گردشگری" در چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود

مدیرعامل صندوق بیمه روستاییان و عشایر چهارمحال و بختیاری گفت: طرح دِه گردشگری به منظور بررسی مشکلات روستاییان و عشایر در استان چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود.

مدیرعامل صندوق بیمه روستاییان و عشایر چهارمحال و بختیاری گفت: طرح دِه گردشگری به منظور بررسی مشکلات روستاییان و عشایر در استان چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران جعفر شاه‌بندری در گفت‌گو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: امسال طرح دِه‌گردشگری با همکاری شورای هماهنگی رفاه به منظور ارائه خدمات بهتر به روستاییان و عشایران استان اجرا می‌شود.

 

وی افزود: در این طرح دیدار چهره به چهره مسئولان با مردم روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت و در شهرهای بالای 20 هزار جمعیت که توسط جهادکشاورزی تأیید شده باشد اجرا می‌شود.

 

مدیرعامل صندوق بیمه روستاییان و عشایر چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه 108 هزار خانوار کشاورز، روستایی و عشایری در استان وجود دارد، بیان کرد: از مجموع 108 هزار خانوار روستایی و عشایری در استان 22 هزار نفر آن‌ها زیرپوشش بیمه روستایی و عشایری هستند.

شاه‌بندری با اشاره به مزایایی بیمه روستایی و عشایری خاطر نشان کرد: پرداخت حقوق به بازنشستگان، کارافتادگان و فوتی‌های ناشی از کار یکی از مهم‌ترین مزایایی صندوق بیمه روستایی و عشایری است.

وی با بیان اینکه 22 درصد از جمعیت استان زیرپوشش بیمه روستایی هستند، گفت: سال گذشته 2 هزار و 250 نفر به آمار بیمه شد‌گان روستایی و عشایری افزوده شده است.

مدیرعامل صندوق بیمه روستاییان و عشایر چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه خدمات این صندوق در 9 سطح به متقاضیان ارائه می‌شود، تصریح کرد: حقوق برای بازنشستگی افراد در این صندوق از 300 تا 700 هزار تومان می‌باشد که افراد باید خودشان به دلخواه سطح مورد نظر را انتخاب و براساس انتخاب سطح خدمات بیمه‌ای به آن‌ها حقوق پرداخت می‌شود.

شاه‌بندری ادامه داد: در صورت انتخاب حداقل حقوق باید 15 درصد آن را به عنوان حق بیمه سالانه پرداخت کند که خود افراد تنها 5 درصد هزینه را پرداخت می‌کنند و 10 درصد دیگر آن توسط دولت پرداخت می‌شود.

 
                               

مدیر عامل     صندوق     بیمه     عشایر        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :