موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست فضای سبز شهری

a/44227 :کد

0

شهرداری اسکو با آماده‌سازی شهری، به استقبال از دهه فجر میرود

  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : ۲۲۵   
 تحلیل ایران -شهرداری اسکو با آماده‌سازی شهری، به استقبال از دهه فجر میرود

شهرداری اسکو با آماده‌سازی فضای شهری، به استقبال از دهه فجر می‌رود

شهردار اسکو گفت: شهرداری اسکو همانند سال‌های گذشته، آماده استقبال از ایام‌الله مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی ایران بوده و به همین منظور، در روزهای اخیر کار آذین‌بندی خیابان‌ها، معابر و کوچه‌ها را آغاز کرده است.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تحلیل ایران ، آرش قوسی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای بازخوانی مجدد خدمات انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: در این راستا شهرداری اسکو همانند سال‌های گذشته، آماده استقبال از ایام‌الله مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی ایران بوده و به همین منظور، در روزهای اخیر کار آذین‌بندی خیابان‌ها، معابر و کوچه‌ها را آغاز کرده است.

وی از تخفیف 35 درصدی در پرداخت عوارض‌های شهرداری، به مناسب ایام‌الله دهه فجر در این شهرستان خبر داد و افزود: با استناد به مصوبه شورای اسلامی شهر اسکو و به جهت رفاه حال شهروندان محترم، به مناسبت آغاز سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرداری اسکو برای پرداخت عوارض 35 درصد تخفیف اعمال می‌شود.

شهردار اسکو، با اشاره به اینکه این تخفیف بر اساس مصوبه اعضای شورای اسلامی شهر اسکو، بوده است، گفت:در طول بهمن‌ماه برای شهروندانی که برای پرداخت بدهی‌های خود به شهرداری اسکو اقدام کنند، به‌شرط پرداخت نقدی مشمول این تخفیف خواهند بود همچنین در اسفندماه سال جاری نیز این تخفیف 25 درصد خواهد بود.

وی افزود: عمران و آبادانی هر شهر، نیازمند اجرای برنامه‌های عمرانی و توسعه شهری، ایجاد زیرساخت مناسب به لحاظ اصلاح و توسعه معابر، بهبود محیط شهری و فضای تفریحی، فرهنگی و اجتماعی است و این امر، جز با مشارکت و یاری شهروندان فهیم  امکان‌پذیر نمی‌باشد.

 

 

 

خبرگزاری تسنیم

                               

محیط زیست                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :