موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/88648 :کد

0

تساوی ماشین سازی و گسترش فولاد در بازی تماشائی

  ﺳﻪشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۰:۲۴
تعداد بازدید : ۳۴۹   
 تحلیل ایران -تساوی ماشین سازی و گسترش فولاد در بازی تماشائی

شهرآورد فوتبال تبریز بین تیم های ماشین سازی و گسترش فولاد هر چند تماشائی و مهییج بود اما با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

شهرآورد فوتبال تبریز بین تیم های ماشین سازی و گسترش فولاد هر چند تماشائی و مهییج بود اما با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، این بازی از هفته دوم لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 18 و 15 دقیقه عصر دوشنبه در ورزشگاه بنیان دیزل و در حضور سه هزار نفر تماشاگر برگزار شد و با وجود اینکه هر دو تیم تلاش زیادی برای رسیدن به گل انجام دادند، اما نتیجه ای حاصل نشد و دو تیم امتیازات بازی را بین خود تقسیم کردند.
ماشین سازی در نیمه نخست این بازی چهره تهاجمی از خود نشان داد و فرصت های خوبی نصیب سامان نریمان جهان در دقیقه 31، بهرم احمدی در دقیقه 37 و شوت سرکش سعید مهدی در دقیقه 45 که به دیرک عمودی دروازه گسترش فولاد برخورد کرد، ضمن اینکه در دقیقه چهارم نیمه اول فرصت تک به تک توسط پیریرا مهاجم گسترش فولاد به خوبی توسط مانوئل فرناندز گلر اسپانیایی ماشین سازی دفع شد.
با شروع نیمه دوم و 10 نفره شدن ماشین سازی، تیم گسترش فولاد حملات متعددی را روی دروازه ماشین سازان انجام دادند و شوت محکم داریوش شجاعیان و علیرضا ارجمندیان توسط دروازه بان آماده ماشین سازی دفع شد، در این نیمه نیز سامان نریمان جهان در دقیقه 67 می توانست دروازه گسترش فولاد را باز کند که توسط خسوس دفع شد.
داوری این بازی بر عهده محسن ترکی با کمک های مهدی الوندی و یعقوب سخندان بود که به محمدامین درویشی، علیرضا نقی زاده و لوسیانو پریرا از تیم گسترش فولاد کارت زرد نشان داد و حامد پاکدل مهاجم ماشین سازی پس از دریافت کارت زرد در دقیقه 45 بازی، پس از 30 ثانیه با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج کرد.
در این بازی ماشین سازی صاحب چهار ضربه کرنر و گسترش فولاد سه ضربه کرنر روانه دروازه حریف کرد.
ماشین سازی با این تساوی چهار و گسترش فولاد دو امتیازی شد.
ماشین سازی در هفته سوم در قم به مصاف صبا می رود و گسترش فولاد در زمین اختصاصی خود میزبان پرسپولیس است.

                               

چهره تهاجمی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :