موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی حقوق

a/88659 :کد

0

تفاوت حقوق‌ها مردم را رنج می‌دهد

  ﺳﻪشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۱:۰۶
تعداد بازدید : ۳۴۸   
 تحلیل ایران -تفاوت حقوق‌ها مردم را رنج می‌دهد

نایب‌ رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه بزرگ‌ترین دغدغه ما مکانیسم پرداخت است، گفت: متأسفانه در برخی مسائل ضعف داریم و هماهنگی‌های لازم بین مسئولان استان وجود ندارد.

نایب‌ رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه بزرگ‌ترین دغدغه ما مکانیسم پرداخت است، گفت: متأسفانه در برخی مسائل ضعف داریم و هماهنگی‌های لازم بین مسئولان استان وجود ندارد.

محمد وحدتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز، با بیان اینکه امروز در جامعه مشکلات بسیار وجود دارد، اظهار داشت: برای حل این مشکلات و تبیین راه‌حلی برای آن باید از نقطه نظرات نمایندگان و صاحب‌نظران و دانشگاهیان و مجلس استفاده شود تا مشکلات را حل کنیم.

وی با بیان اینکه یکی از نقاط قوت مجلس دهم در استان حضور نمایندگان در بخش‌های مختلف است، افزود: مشکل بیکاری و معیشت مردم از مشکلات شهرستان به شمار می‌رود که باید نسبت به رفع آن توجه ویژه و برنامه‌ای دقیق تدوین شود، همیشه مشکلات گفته می‌شود اما طرح و برنامه‌ای آشکار برای حل مشکلات نداریم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، ادامه داد: همه این مشکلات جامعه از ازدواج جوانان تا تأمین معاش مردم با کمیسیون اجتماعی مجلس مرتبط بوده و این کمیسیون نقش مهمی در رفع مشکلات می‌تواند داشته باشد.

نایب‌ رئیس مجمع نمایندگان استان، در ادامه بابیان اینکه بزرگ‌ترین دغدغه ما مکانیسم پرداخت است، گفت: تفاوتی که در حقوق‌ها دیده می‌شود و عده‌ای حقوق‌های گزاف و در مقابل عده‌ای حقوق پایین دریافت می‌کنند و گذران زندگی خوبی ندارند و همه با این مساله درگیر هستیم.

وی تصریح کرد: دولت و مسئولان اجرایی و نمایندگان و قوه قضائیه همه باید به این مساله ورود پیدا کنند و برنامه‌ای برای حل مشکلات داشته باشیم.

وحدتی با تأکید بر هماهنگی مسئولان اجرایی و نمایندگان استان، گفت: امیدواریم هماهنگی مسئولان اجرایی استان با نمایندگان بیش‌ازپیش باشد، متأسفانه در برخی مسائل ضعف داریم و هماهنگی‌های لازم وجود ندارد.

                               

مکانیسم پرداخت                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :