موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی تبعیض

a/88664 :کد

0

مردم بیشتر از تبعیض نگرانند تا از گرسنگی

  ﺳﻪشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۱:۱۸
تعداد بازدید : ۳۶۴   
 تحلیل ایران -مردم بیشتر از تبعیض نگرانند تا از گرسنگی

نماینده مردم بناب در مجلس گفت: مردم بیشتر از تبعیض نگرانند تا از گرسنگی، فقر غیرقابل کتمان است اما مردم بنا به اعتقادات دینی تحمل می‌کنند، ولی تبعیض و مسائلی که در جامعه مطرح می‌شود مردم را نگران می‌ک

نماینده مردم بناب در مجلس گفت: مردم بیشتر از تبعیض نگرانند تا از گرسنگی، فقر غیرقابل کتمان است اما مردم بنا به اعتقادات دینی تحمل می‌کنند، ولی تبعیض و مسائلی که در جامعه مطرح می‌شود مردم را نگران می‌کند.

ضیاءالله اعزازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز با اشاره به مشکلات موجود در بخش صنعت و تولید اظهار داشت: وضعیت در بخش صنعت و رکود اقتصادی غیرقابل ‌تحمل است، برای نمونه مجتمع فولاد بناب طی دو سال گذشته در حال تعطیلی است و هر روز با کنار گذاشتن کارگران بیش‌ازپیش مشکلات افزایش می‌یابد.

وی افزود: همچنان که رهبر معظم انقلاب فرمودند «نظام در مقابل جوانان شرمنده است» ما نیز شرمنده‌ایم، اگر این مشکلات را در بحث اشتغال و تولید و سرمایه‌گذاری با محوریت اقتصاد مقاومتی نتوانیم حل کنیم، قطع یقین به‌عنوان خدمت‌گذاران مردم احساس خطر می‌کنیم، با توجه به این مسئله مجلس باید فعال باشد.

اعزازی اضافه کرد: به‌عنوان نمایندگان مردم باید در عرض این چهار سال مشکلات را با جدیت پیگیری کنیم و در این مسیر در کنار مسئولان اجرایی استان با همدلی و همراهی به منافع مردم و رفاه و معیشت مردم فکر کنیم، متأسفانه آن اندازه‌ای که این سخنان گفته‌شده بیشتر شبیه شعار شده پس بهتر است کمی عمل کنیم و در این چهار سال خدماتی را به مردم عرضه کنیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، ادامه داد: با اینکه یک نماینده در قبال کل ملت ایران موظف است اما خوشبختانه حوزه‌بندی انجام‌شده و اولویت مجلس ابتدا در بخش اقتصاد و تولیدات داخلی با محوریت اقتصاد مقاومتی است.

وی با تأکید بر اهمیت برخورد با حقوق‌های نجومی و بحث قاچاق کالا، گفت: متأسفانه با کالاهای قاچاق 2 یا 3 کیلویی با جدیت برخورد می‌کنیم اما به کانتینرهایی که از مجاری قانونی وارد کشور می‌شود توجه نمی‌کنیم، از دولت می‌خواهیم در این بحث به‌صورت جدی وارد شوند اگر نواقصات قانونی دارند آمادگی داریم نواقصات را برطرف و به دولت کمک کنیم.

اعزازی تأکید کرد: مردم بیشتر از تبعیض نگران‌اند تا از گرسنگی، فقر غیرقابل کتمان است اما مردم بنا به اعتقادات دینی تحمل می‌کنند، ولی تبعیض و مسائلی که در جامعه مطرح می‌شود مردم را نگران می‌کند.

                               

کالای قاچاق                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :