موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی روز خبرنگار

a/89716 :کد

0

استاندار آذربایجان شرقی: من به رسالت خبرنگاران غبطه می خورم

  یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۰
تعداد بازدید : ۴۹۰۸   
 تحلیل ایران -استاندار آذربایجان شرقی: من به رسالت خبرنگاران غبطه می خورم

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش و جایگاه ویژه خبرنگاران در آگاهی بخشی به مردم گفت: من به خاطر رسالت سنگین خبرنگاران به عنوان رساننده پیام برای توده مردم غبطه می خورم.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش و جایگاه ویژه خبرنگاران در آگاهی بخشی به مردم گفت: من به خاطر رسالت سنگین خبرنگاران به عنوان رساننده پیام برای توده مردم غبطه می خورم.

اسماعیل جبارزاده روز شنبه در آستانه روز خبرنگار با حضور در دفتر ایرنا اظهار کرد: به نمایندگی از جامعه خبرنگاران استان به این دفتر آمده ام تا روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبری تبریک بگویم.
وی ادامه داد: خبرنگاران رسالت بزرگی را که انبیا در طول تاریخ برعهده داشتند، در جامعه امروزی عهده دار هستند و کار آنان از جنس رسالت پیامبران و رساندن پیام به مردم است.
جبارزاده گفت: مبارک آن است که این پیام حرف حق باشد؛ وقتی که انسان از حق اطلاع رسانی می کند ثواب، پاداش و اجر معنوی آن بالاتر خواهد بود.
استاندار آذربایجان شرقی افزود: ان شاالله در این راه پرتوان باشید و روز به روز عزت و قدرت و توان اجرایی کار شما ارتقا یابد تا بتوانید رسالت ارزشمندی را که برعهده دارید، به نحو احسنت انجام دهید.
وی ادامه داد: قدردان زحمات خبرنگاران فعال در خبرگزاری ایرنا مرکز آذربایجان شرقی هستیم، زیرا که در تمامی مسایل و اتفاقات حضور به موقع داشته و وقایعی را که در استان رخ می دهد، به موقع اطلاع رسانی می کنند.
جبارزاده گفت: در سال های گذشته نقص بزرگی در خصوص اینکه بتوانیم به در هر زمان از توان اطلاع رسانی این رسانه به خوبی بهره مند شویم، در استان وجود داشت.
وی اظهار کرد: امروز خبرگزاری ایرنا در آذربایجان شرقی در سایه تلاش و مجاهدات های همکاران و خبرنگاران خود توانسته است نقصان گذشته را رفع کند و در همه رویدادهای خبری حضور به موقیعی داشته باشد و نسبت به اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم اقدام کند.
استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: وظیفه ماست کمک کنیم توان عملیاتی این خبرگزرای بیشتر شود تا در راه تحقق رسالت خود موفق تر عمل کند.
محمد عزیزی راد رئیس ایرنا مرکز آذربایجان شرقی نیز در این دیدار، گزارشی از عملکرد این رسانه در حوزه های مختلف خبری به ویژه اقتصاد مقاومتی به عنوان اولویت استان در سال جاری ارائه داد.
در این دیدار همچنین لوح تقدیر نماینده عالی دولت تدبیر و امید در آذربایجان شرقی به همکاران و خبرنگاران ایرنا مرکز آذربایجان شرقی اهدا شد.
در بخشی از این لوح آمده است: خبرنگاران به عنوان طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم ، نقش بسیار مهم و کلیدی در انعکاس اخبار و حل مشکلات جامعه ایفا می کنند.
در لوح اضافه شده است: اینجانب ضمن گرامیداشت 17 مرداد، سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی) روز خبرنگار، زحمات و تلاش های ارزشمند عموم خبرنگاران و فعالان خبری استان را ارج می نهم.
استاندار آذربایجان شرقی ابراز امیدواری کرده است با همدلی و همراهی فعالان حوزه رسانه، دست در دست یکدیگر در سال 'اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل' شاهد توسعه، پیشرفت و آبادانی روز افزودن ایران اسلامی به ویژه استان آذربایجان شرقی باشیم و بتوانیم دولت تدبیر و امید را در خدمت بیشتر به مردم عزیز و رسیدن به اهداف عالیه همراهی نماییم.
17 مرداد، سالروز شهادت محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در افغانستان، در تقویم ملی کشورمان روز خبرنگار نامگذاری شده است.
6120/518

 

 

                               

روز خبرنگار                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :