موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/114671 :کد

معاون عمرانی استاندار فارس:

شهرداران از تولیدات بومی فارس برای فضای شهری استفاده کنند

  چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۰
تعداد بازدید : ۱۲۹   
 تحلیل ایران -شهرداران از تولیدات بومی فارس برای فضای شهری استفاده کنند

معاون عمرانی استاندار فارس خواستار استفاده از تولیدات بومی این استان برای زیباسازی و امکانات تفریحی فضای شهری شد و گفت: امروز تولیدات مناسبی توسط بخش خصوصی صورت گرفته است.

معاون عمرانی استاندار فارس خواستار استفاده از تولیدات بومی این استان برای زیباسازی و امکانات تفریحی فضای شهری شد و گفت: امروز تولیدات مناسبی توسط بخش خصوصی صورت گرفته است.


به گزارش تحلیل ایران، خلیل رضائیان عصر امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه تخصصی شهر زیبا که همراه با نمایشگاه گل و گیاه افتتاح شد اظهار داشت: سومین سال است که نمایشگاه شهر زیبا برپا می‌شود و این نمایشگاه باید یادآور این باشد که شهرهایی داشته باشیم تا شهروند در آن آرامش را احساس کرده و شهرهایی با نشاط داشته باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه در نمایشگاه شهر زیبا از استان‌های مختلف شرکت کرده‌اند تصریح کرد: امیدواریم شهرداران و دهیاران از بخش‌های مختلف آن بازدید کرده و از بخش بومی و تولیداتی که در این زمینه شده است استفاده کنند.

 

رضائیان یکی از ویژگی‌های بارز نمایشگاه امسال شهر تخصصی شهر زیبا را توجه به موضوع نرم ‌افزاری  و آموزش شهروندی عنوان کرد و افزود: توجه به موضوع‌های شهروندی از نکاتی است که باید در شهرداری‌ها یک اولویت قرار گیرد.

 

معاون استاندار فارس خاطرنشان کرد: شهر زیبا بدون فضای سبز کافی محقق نمی‌شود و این مهم نیز نیازمند آب است که در نمایشگاه تخصصی شهر زیبا برخی شرکت‌های با فناوری‌های جدید به موضوع مصرف بهینه آب توجه ویژه کرده بودند.

 

وی گفت: امروز شهرداری‌ها می‌توانند با استفاده از فناوری جدید در مصرف آب صرفه‌جویی کرده و با روش‌های نوین آبیاری زیرسطحی که در نمایشگاه شهر زیبا نز نیزارائه شده بود استفاده  کنند تا در خشکسالی آب کمتر استفاده شوند.

 

رضاییان همچنین بیان کرد: امروز اگر می‌خواهیم به سمت فناوری برویم باید در ساختارهای شهری از نیروهای متخصص استفاده کرده و شرایط لازم برای این ساختار و فناوری‌ها فراهم شود.

براساس این گزارش، نمایشگاه تخصصی شهر زیبا تا روز 8 بهمن‌ماه هر روز از ساعت 15 تا 21 در سالن حافظ پذیرای عموم علاقه‌مندان است.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :