موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/114932 :کد

بارش برف همچنان ادامه دارد؛

بارش برف کردستان را فراگرفت

  جمعه ۰۸ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۱
تعداد بازدید : ۱۳۴   
 تحلیل ایران -بارش برف کردستان را فراگرفت

بارش برف و باران از شب جمعه سراسر استان کردستان را فرا گرفته است و هم اکنون تقریبا در سراسر استان بارش برف با شدت کم و زیاد همچنان ادامه دارد.

بارش برف و باران از شب جمعه سراسر استان کردستان را فرا گرفته است و هم اکنون تقریبا در سراسر استان بارش برف با شدت کم و زیاد همچنان ادامه دارد.

به گزارش تحلیل ایران، پیش بینی های اداره کل هواشناسی کردستان در خصوص بارش برف در آخر هفته قبل محقق شد و از شب گذشته سراسر این استان شاهد بارش برف است.

 

گزارش خبرنگاران مهر از شهرهای مختلف استان کردستان نیز حاکی است که اکنون بارش در تمامی شهرهای استان ادامه دارد و حتی روز گذشته شهرهای بانه و مریوان نیز شاهد بارش برف و باران بودند.

 

از ساعت پایانی شب گذشته بارش برف در سنندج مرکز کردستان نیز آغاز شد و هم اکنون این شهرستان سفید پوش شده است و این بارش باعث خوشحالی اقشار مختلف مردم به ویژه کشاورزان شده است.

 

گزارش اداره کل هواشناسی استان کردستان نشان می دهد که این بارش ها طی امروز و فردا نیز همچنان ادامه خواهد داشت که البته بخش های غربی استان تحت پوشش بارش بیشتری قرار خواهند داشت.

 

همچنین بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان کردستان هم اکنون بارش برف در اکثر شهرهای استان ادامه دارد به نحوی که میزان بارش در شهرستان دهگلان از مرز ۲۱ سانتیمتر نیز عبور کرده است.

 

بر اساس اعلام پلیس راه کردستان تردد در اکثر جاده های استان کردستان به دلیل بارش و همچنین لغزنده بودن تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است و حتی خبرهای در خصوص مسدود شدن راه شماری از روستاهای استان نیز وجود دارد.

 

پلیس راه کردستان ضمن توصیه به رانندگان وسائل نقلیه از آنها خواست که با احتیاط رانندگی کرده و با ماموران پلیس راه همکاری های لازم را داشته باشند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :