موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/115280 :کد

استاندار فارس:

۱۵۳۷ طرح عمرانی و خدماتی به مناسب دهه‌فجر در فارس افتتاح می‌شود

  دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۱
تعداد بازدید : ۱۵۶   
 تحلیل ایران -۱۵۳۷ طرح عمرانی و خدماتی به مناسب دهه‌فجر در فارس افتتاح می‌شود

استاندار فارس گفت: به مناسبت دهه‌ مبارک فجر ۱۵۳۷ طرح عمرانی، فرهنگی، خدماتی و ورزشی در استان فارس با اعتبار دو هزار و ۳۸۲ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

استاندار فارس گفت: به مناسبت دهه‌ مبارک فجر ۱۵۳۷ طرح عمرانی، فرهنگی، خدماتی و ورزشی در استان فارس با اعتبار دو هزار و ۳۸۲ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.


به گزارش تحلیل ایران، سیدمحمدعلی افشانی امروز در نشست خبری برنامه‌های دهه پرفروغ فجر با بیان اینکه 1537 طرح عمرانی و خدماتی به مناسب دهه‌فجر در فارس افتتاح می‌شود اظهار داشت: از این تعداد طرح‌ها، یک هزار و 146 میلیارد تومان اعتبار عمرانی است و مابقی از محل تسهیلات بانکی و مشارکت مردم و همچنین سرمایه‌گذاری است.

 

وی بیان کرد: این طرح‌ها در زمینه‌های آبرسانی، حمل و نقل، خدماتی، رفاهی، گازرسانی، بهداشت و درمان، برق و انرژی، عمران شهری و روستایی، کارآفرینی، تولید و همچنین مسکن و روستایی است.

 

وی یکی از برنامه‌های شاخص دهه‌ مبارک فجر امسال را برگزاری مراسم انتخاب شیراز به عنوان پایتخت جوانان اسلام عنوان کرد و گفت: این برنامه با حضور چند نفر از مقامات کابینه و اعضای سازمان کنفرانس اسلامی در روز 16 بهمن‌ماه در شیراز برگزار می‌شود.

 

مدیران استانی با رسانه‌ها تعامل بیشتری داشته باشند

استاندار فارس نقد را بسیار سازنده و اثرگذار در جامعه دانست و گفت: اگر می‌خواهید به مسئولی خدمت کنید او را نقد کنید، ستایش و تمجید برای افراد مخرب است.

 

وی با اشاره به اینکه نقد منصفانه را می‌پذیرم گفت: بهترین نشست‌هایم با رسانه‌ها است اما معتقدم که نقد نباید با دروغ همراه شود و اگر این اتفاق افتاد ویرانگر است.

 

افشانی خواستار تعامل بیشتر مدیران استانی با رسانه‌ها شد و خاطرنشان کرد: پایه‌های حکومت مردم هستند و رابط حکومت و مردم رسانه‌ها هستند که اگر این تثبیت شود سبب حفظ و تثبیت پایه‌های انقلاب می‌شود.

 

استاندار فارس گفت: تنها راه رسیدن به عدالت از آزادی است و افرادی که با آزادی قلم به دست می‌گیرند باید حرمت قلم را نگه‌ داشته و رسالت خود را به خوبی ایفا کنند.

 

وی با بیان اینکه امروز باید اصحاب رسانه دردهای جامعه را شناسایی و به انعکاس آن بپردازند تصریح کرد: حرمت به قانون و یکدیگر از موضوع‌های مهم اجتماعی است که رسانه‌ها باید در یادداشت و تحلیل‌های خود به آن بپردازند.

 

افشانی گفت: در شرایط دشورا کنونی جامعه امیدوار می‌تواند قدم برای برطرف کردن مشکلات بردارد و رسانه‌ها باید به دنبال ایجاد نشاط و امیدواری در جامعه به دور از هرگونه بزرگنمایی باشند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :