موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/115281 :کد

با حضور مدیرکل حوزه شهردار شیراز

پنجمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری شیراز آغاز شد

  دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۳
تعداد بازدید : ۱۴۳   
 تحلیل ایران -پنجمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری شیراز آغاز شد

پنجمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری کلان‌شهر شیراز با شرکت حدود ۱۵۰۰ ورزشکار زن و مرد آغاز شد.

پنجمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری کلان‌شهر شیراز با شرکت حدود ۱۵۰۰ ورزشکار زن و مرد آغاز شد.


به گزارش تحلیل ایران، سیروس پاک فطرت شامگاه یکشنبه در مراسم افتتاحییه این المپیاد ورزشی اظهار داشت: در این المپیاد ورزشی از سازمان‌های مختلف شهرداری حضور دارند و توانمندی‌های خود را در رشته‌های مختلف ورزشی به نمایش می‌گذارند.

 

مدیرکل حوزه شهردار شیراز بیان کرد: تفاوت پنجمین المپیاد ورزشی شهرداری شیراز با سال گذشته در این است که همه ساله افتتاحیه برگزار نمی‌شد اما امسال ویژه برنامه  افتتاحیه برگزار شد، تا بازی‌ها شکل رسمی‌تر به خود بگیرد.

 

وی با قدردانی از مدیران حوزه‌های مختلف شهرداری که برای حضور در این المپیاد ورزشی تیم معرفی کرده‌اند بیان کرد: اگر چه برد و باخت امتیاز است اما باید ورزشکاران به دنبال این باشند که اخلاق در ورزش را به طور حتم رعایت کنند.

 

مدیرکل حوزه شهردار شیراز با بیان اینکه هدف اصلی در برگزاری برنامه‌های ورزشی، ورزش کردن و ارتقاء سطح سلامت و آمادگی جسمانی است گفت: شهرداری یک نهاد خدمات‌رسان بوده و همواره در خط مقدم است که باید آماده و پرانرژی باشد.

 

معاون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز نیز با اشاره به حضور نمایندگان 35 حوزه شهرداری شیراز در المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری اظهار داشت: براساس آمار موجود در حوزه ورزش کارکنان بیش از  400 درصد رشد داشته‌ایم و این نیز به‌سبب حضور چشمگیر کارکنان در در ورزش است.

 

احمد همتی افزود: در حوزه شهروندی نیز برنامه‌های اجرایی با رشد قابل توجهی همراه بوده و نشان از اهمیت دادن به برنامه‌های فرهنگی و شهروندی است.

همتی با اشاره به اینکه امسال 10 اعزام به مسابقات ورزشی کلان‌شهرهای کشور توسط شهرداری شیراز صورت گرفته است بیان کرد: شهرداری شیراز در سوپر لیگ استانی دارای تیم فوتسال است و در مسابقات والیبال قهرمانی کارگران استان فارس نیز در دی‌ماه امسال مقام نخست را کسب کرد.

سیدکمال پاک‌فطرت نیز اظهار داشت: شهرداری شیراز از گذشته جزء دستگاه‌هایی بوده که بیشترین ورزشکار را داشته اما هرگز آن طور که شایسته بوده به آن توجه نکرده است.

وی بیان کرد: با مدیریت کنونی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز امروز شاهد تحولات خوبی در این زمینه هستیم و امیدواریم از ظرفیت مناسب فضاهای ورزشی و ظرفیت ورزشکاران به خوبی استفاده شود.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز خاطرنشان کرد: همچنین باید با برنامه‌ریزی به دنبال حضور تیم‌های لیگی از شهرداری باشیم و از این ظرفیت در مسابقات استانی و کشوری بهره ببریم.

سرپرست معاونت تربیت‌بدنی و تفریحات سالم سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز نیز با بیان اینکه مسابقات المپیاد کارکنان شهرداری در دو بخش آقایان و بانوان  برگزار شده است بیان کرد: ورزشکاران آقا در 13 رشته  ورزشی از جمله والیبال، تنیس روی میز، طناب‌کشی، دومیدانی، دارت، فوتبال دستی، شطرنج، شنا، آمادگی جسمانی و تیراندازی در دو بخش تپانچه و تفنگ بادی به همراه پنالتی فوتسال با هم به رقابت می‌پردازند.

یحیی زارع افزود: همچنین در بخش بانوان نیز کارکنان شهرداری در پنجمین دوره المپیاد ورزشی در رشته‌های طناب‌کشی، دو 100 متر، دارت، فوتبال دستی، آمادگی جسمانی، پنالتی بسکتبال، تیراندازی تفنگ بادی و شطرنج با هم مسابقه می‌دهند.

وی افزود: در این مسابقات که در سالن‌های مختلف شهرداری شیراز برگزار می‌شود حدود 1500 نفر براساس برنامه از پیش تعیین شده با هم به رقابت می‌پردازند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :