موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/115413 :کد

مدیرکل کتابخانه‎های عمومی استان فارس

نشست‎های تخصصی نقد کتاب با موضوع انقلاب اسلامی برگزار می‎شود

  ﺳﻪشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۲
تعداد بازدید : ۱۴۹   
 تحلیل ایران -نشست‎های تخصصی نقد کتاب با موضوع انقلاب اسلامی برگزار می‎شود

مدیرکل کتابخانه‎های عمومی استان فارس با اشاره به برنامه‎های دهه فجر گفت: نشست‎های تخصصی نقد کتاب و نمایشگاه‎های کتاب با موضوع انقلاب اسلامی در دهه فجر در تمامی کتابخانه‎های عمومی استان فارس برگزار می‏‎شود.

مدیرکل کتابخانه‎های عمومی استان فارس با اشاره به برنامه‎های دهه فجر گفت: نشست‎های تخصصی نقد کتاب و نمایشگاه‎های کتاب با موضوع انقلاب اسلامی در دهه فجر در تمامی کتابخانه‎های عمومی استان فارس برگزار می‏‎شود.


به گزارش تحلیل ایران سعیده ابراهیمی در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به برنامه‎های دهه فجر در اداره‌کل کتابخانه‎های عمومی استان فارس اظهار داشت: برگزاری نشست‎های تخصصی نقد کتاب و نمایشگاه‎های کتاب با موضوع انقلاب اسلامی در دهه فجر در تمامی کتابخانه‎های عمومی استان فارس از مهم‎ترین برنامه‎های این ایام است. 

 

وی با بیان اینکه روایتگری، خاطره‎گویی و مسابقات عکاسی و روزنامه کتاب از دیگر برنامه‎ها در این ایام است، گفت: سه‌شنبه 12 بهمن‌ماه نیز عضویت در کتابخانه‎های عمومی رایگان است و همه علاقه‎مندان می‎توانند تا پایان ساعت اداری امروز به کتابخانه‎های عمومی مراجعه کنند. 

 

مدیرکل کتابخانه‎های عمومی استان فارس افزود: برنامه‎های دیگری نیز برای این ایام در نظر گرفته شده که با همکاری سایر ارگان‎ها برای استفاده از هنرهایی نظیر عکاسی در ترویج کتابخوانی برگزار می‎شود. 

 

ابراهیمی به جشنواره استانی با موضوع « کتاب، توسعه و فرهنگ» اشاره و خاطرنشان کرد: این برنامه با همکاری حوزه هنری برگزار می‎شود و موضوع جشنواره آزاد و تعداد آثار ارسالی نامحدود است. 

 

وی تصریح کرد: جشنواره استانی عکس در سه بخش «عکس حرفه‌ای»، «عکس خبری» و «عکس سلفی» برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند در هر یک از بخش‌ها شرکت کنند.

 

مدیرکل کتابخانه‎های عمومی استان فارس بیان کرد: این جشنواره از 12 بهمن ماه آغاز می‌شود و علاقه‌مندان تا 30 بهمن ماه برای ارسال آثار خود فرصت دارند؛ همچنین نتایج این جشنواره همزمان با برگزاری نمایشگاه معرفی می‎شوند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :