موضوعات ‌مرتبط: ورزشی استان ها

a/116408 :کد

در فارس:

صف‌آرایی پسران آبی در مقابل قرمزپوشان ساوه‌ای

  چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۱
تعداد بازدید : ۱۸۸   
 تحلیل ایران -صف‌آرایی پسران آبی در مقابل قرمزپوشان ساوه‌ای

تیم فوتسال ارژن شیراز در هفته بیست و دوم لیگ برتر روز پنجشنبه ۲۱ بهمن‌ماه مقابل تیم شهرداری ساوه به میدان می‌رود.

تیم فوتسال ارژن شیراز در هفته بیست و دوم لیگ برتر روز پنجشنبه ۲۱ بهمن‌ماه مقابل تیم شهرداری ساوه به میدان می‌رود.


به گزارش تحلیل ایران، تیم لبنیات ارژن شیراز در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال کشور ساعت 16 روز پنجشنبه 21 بهمن‌ماه در سالن ابوالفتحی شیراز میزبان تیم شهرداری ساوه است.

 

تیم ارژن با 7 برد، 2 مساوی و 11 باخت در حال حاضر با کسب 23 امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد. تیم شهرداری ساوه نیز با 8 برد، 6 مساوی و 6 باخت در رده ششم جدول قرار دارد. گیتی‌پسند اصفهان، مس سونگون ورزقان و دبیری تبریز در رده‌های اول تا سوم جدول قرار دارند.

نتایج قبلی تیم ارژن شیراز


ارژنی‌ها هفته اول لیگ برتر را با پیروزی شیرین و ارزشمند 4 بر 2 مقابل تیم پرافتخار تاسیسات دریایی تهران آغاز کردند. این تیم در هفته دوم لیگ برتر مقابل حفاری اهواز با نتیجه 6 بر 3 بازی را واگذار کرد. در این دیدار که در اهواز برگزار می‌شد شاگردان علاسوند بازی را بهتر آغاز کردند و توانستند با ادامه روند خوب خود اختلاف را بیشتر کنند و اجازه نزدیک شدن به تیم ارژن ندهند.

 

این تیم در هفته سوم میزبان گیتی‌پسند اصفهان بود و در نهایت بازی را به نتیجه 4 بر 2 به رقیب واگذار کرد. در هفته چهارم نیز مقابل مقاومت البرز بازی را با نتیجه 3 بر یک واگذار کرد. در هفته پنجم نیز مقابل شهروند ساری با نتیجه 4 بر 4 به تساوی رسید.

 

ارژنی‌ها در هفته ششم نیز مقابل یاسین پیشرو قم با نتیجه 4 بر 3 شکست خوردند. در هفته هفتم نیز مقابل دبیری تبریز بازی را با نتیجه 6 بر 4 واگذار کرد. این تیم در هفته هشتم در دیداری پر گل با نتیجه 7 بر یک مقابل طرح و توسعه الوند قزوین به پیروزی رسید.

 

شاگردان کمالی هفته نهم مقابل شهرداری ساوه با نتیجه 4 به 4 به تساوی رسیدند و در هفته دهم 3 بر صفر از سد فرش آرا مشهد گذشتند. در دیدار هفته یازدهم نیز 4 بر یک تیم دانشگاه آزاد تهران را شکست دادند.

 

این تیم در هفته دوازدهم توناست با نتیجه 2 بر یک آذرخش بندرعباس را شکست دهد اما در هفته سیزدهم مقابل تیم رده دومی مس سونگون ورزقان بازی را با نتیجه 2 بر یک واگذار کرد.

شاگردان کمالی هفته چهاردم در نخستین دیدار دور برگشت مقابل تاسیسات دریایی تهران که متحمل شکست سنگین شد و با نتیجه 8 بر 3 از این تیم شکست خورد. این تیم در هفته پانزدهم با نتیجه 4 بر 3 تیم ملی حفاری اهواز را شکست داد اما در هفته شانزدهم مقابل تیم گیتی‌پسند اصفهان با نتیجه 6 بر 3 بازی را واگذار کرد.

ارژنی‌ها در هفته هجدهم لیگ برتر با نتیجه 8 بر 6 مغلوب شهروند ساری شدند و در هفه نوزدهم نیز با نتیجه 3 بر 4 مقابل یاسین پیشرو قم متحمل شکست شدند.

شاگردان کمالی هفته بیستم 4 بر صفر مغلوب دبیری تبریز شدند. هفته بیست و یکم 5 بر یک از سد «طرح و توسعه الوند» گذشتند.

 
                               

فوتسال     ارژن شیراز     نتایج     شیراز        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :