موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/117531 :کد

امام جمعه موقت شیراز:

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تایید تمام کارهای مسئولان نبود

  جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۲
تعداد بازدید : ۱۱۹   
 تحلیل ایران -حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تایید تمام کارهای مسئولان نبود

امام جمعه موقت شیراز گفت: حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تایید همه کارهای مسئولین نیست و آنان همچنان گلایه هایی دارند.

امام جمعه موقت شیراز گفت: حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تایید همه کارهای مسئولین نیست و آنان همچنان گلایه هایی دارند.

به گزارش تحلیل ایران حجت الاسلام ابوفاضل رضوی اردکانی در خطبه های نماز جمعه امروز شیراز گفت: خوشبختانه بار دیگر شاهد حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه بودیم و جوابی محکم به سخنان و توطئه های دشمنان داده شد.

 

وی ادامه داد: اما باید همگان بدانند که این حضور به معنی تایید تمام کارهای مسئولین نیست زیرا مردم همچنان از وضعیت بیکاری، اشتغال و ... به شدت گلایه مندند.

 

امام جمعه موقت شیراز تاکید کرد: امروز مساله بیکاری و تورم در کشور ما حل نشده و مردم در این خصوص گلایه هایی دارند که مسئولین باید هر چه سریعتر نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنند.

 

حجت الاسلام رضوی اردکانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه مردم ما با هیچ کسی جنگ و دعوا ندارند، گفت: برخی موضوع آشتی ملی را مطرح می کنند در حالی که ملت با هیچ کس جنگ و دعوا ندارند. آنان که این مبحث را مطرح کردند خودشان را از قافله مدیریت جامانده دیدند و می خواهند با این عناوین خود را تبرئه کنند.

 

وی ادامه داد: چند نفر که سران فتنه بودند در این بین حضور دارند، موضوع مهم هم این است که آنان به مردم خیانت کردند و خودشان نیز باید توبه کنند.

امام جمعه موقت شیراز افزود: ملت به غیر از فتنه گران با هیچ کس قهر نیست و تا مادامی که آنان توبه و استغفار نکنند به دامن ملت بازنخواهند گشت.

حجت الاسلام رضوی اردکانی ادامه داد: به ملت بگویند که اشتباه کردیم، توبه کنند به طور حتم رافت اسلامی شامل حال آنان می شود.

وی با بیان اینکه کاخ سفید بار دیگر حمایت خود را از فتنه گران به گونه ای اعلام کرد، گفت: خوشبختانه دست آنها همیشه رو می شود چرا که بار دیگر کاخ سفید طی چند روز گذشته به مساله آشتی ملی اشاره کرد در حالی که هیچ کس در کشور ما قهر نیست.

امام جمعه موقت شیراز افزود: ملت ما با بصیرت و آگاه است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت استان فارس گفت: متاسفانه هر زمانی که طرح های جدید ارائه می شود گروهی از کمبود بودجه و نداشتن اعتبارات صحبت می کنند که این جای نگرانی است و از طرفی دیگر سودهای بانکی نیز مشکل برای مردم ایجاد کرده است.

                               

امام جمعه     شیراز     توطئه     دشمن        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :