موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/118556 :کد

مدیرکل بیمه سلامت استان فارس:

طرح تکمیلی بیمه سلامت در استان فارس شگرد سودجویان است

  یکشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۸
تعداد بازدید : ۱۲۲   
 تحلیل ایران -طرح تکمیلی بیمه سلامت در استان فارس شگرد سودجویان است

مدیرکل بیمه سلامت استان فارس گفت: نمایندگان بیمه هیچ‌گاه برای دریافت وجه با بیمه‌شدگان خود تماس نمی‌گیرند و طرح تکمیلی بیمه سلامت امری غیرواقعی است.

مدیرکل بیمه سلامت استان فارس گفت: نمایندگان بیمه هیچ‌گاه برای دریافت وجه با بیمه‌شدگان خود تماس نمی‌گیرند و طرح تکمیلی بیمه سلامت امری غیرواقعی است.


به گزارش تحلیل ایران رضا ممتحن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم ، با بیان اینکه گزارش شده اخیرا عده‌ای سودجو با تماس به بیمه‌شدگان خود را نماینده سازمان بیمه سلامت ایرانیان معرفی می‌کنند اظهار داشت: تمامی خدمات صدور دفترچه بیمه سلامت رایگان است و بیمه برای دریافت دفترچه هیچ وجهی را از بیمه‌شدگان دریافت نمی‌کند.

 

وی با بیان اینکه افرادی که تاکنون موفق نشده‌اند ازخدمات بیمه پایه سلامت ایرانیان استفاده کنند می‌توانند با ثبت نام در سایت اینترنتی www.bimehsalamat.ir اقدام کنند تصریح کرد: بیمه‌شدگان باید بدانند نمایندگان بیمه هیچ‌گاه برای دریافت وجه با بیمه‌شدگان تماس نمی‌گیرند و طرح تکمیلی بیمه سلامت امری غیر واقعی است که به وسیله سودجویان و کلاهبرداران مطرح شده است. 

 

مدیرکل بیمه سلامت استان فارس از شهروندان خواست در صورت مشاهده چنین اقدامی از طریق سامانه تلفنی 32323839 مسئولان را  مطلع کنند این  درحالی است که شناسایی و دستگیری افراد سودجو همچنان ادامه دارد.

 

ممتحن با بیان اینکه  هم اینک تعداد دو میلیون  و960 هزار نفر در استان فارس تحت پوشش بیمه سلامت ایرانیان قرار دارند گفت: بیمه سلامت در این طرح  توانسته تعداد زیادی از افراد بدون بیمه درمانی را تحت پوشش قرار دهد و روزانه با ثبت نام افراد از طریق سایت بر تعداد بیمه‌شدگان افزوده می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه عدم برخورداری از پوشش‌های بیمه‌ای دیگر بر اساس خوداظهاری انجام می‌شود، گفت:‌ پس از تکمیل ثبت نام‌ها، اطلاعات ثبت شده را با بانک‌های اطلاعاتی سازمان‌های بیمه‌گر تطبیق می‌دهند تا فرد تحت پوشش بیمه دیگری نباشد.

 
                               

مدیرکل     بیمه     استان فارس     خدمات        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :