موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/118745 :کد

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز:

مراسم وداع با ۲ پیکر شهید در شیراز برپا می‌شود

  دوشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۱۴
تعداد بازدید : ۱۱۴   
 تحلیل ایران -مراسم وداع با ۲ پیکر شهید در شیراز برپا می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز گفت: مراسم استقبال از شهدا فردا سه‌شنبه همراه با قرائت زیارت عاشورا در محل فرودگاه شیراز برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز گفت: مراسم استقبال از شهدا فردا سه‌شنبه همراه با قرائت زیارت عاشورا در محل فرودگاه شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش تحلیل ایران، به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز، سرهنگ اسماعیل محبی پور با بیان اینکه مراسم استقبال از شهدا فردا سه‌شنبه همراه با قرائت زیارت عاشورا در محل فرودگاه شیراز برگزار می‌شود، بیان کرد: از ۶ شهید میهمان استان فارس، دو شهید در پادگان امام جواد (ع) و دانشگاه فنی مهندسی شهید باهنر شیراز و چهار شهید در شهرستان‌های زرقان، پاسارگاد و نورآباد به خاک سپرده می‌شوند.


وی با اشاره به اینکه فردا ظهر ۱۰ اسفند مراسم وداع با پیکر دو شهید در بلوار پاسداران حسینیه اعظم جنب کنگره سرداران با حضور قشرهای مختلف مردم و نیروهای سپاه فجر و نواحی بسیج شیراز برگزار می‌شود، اظهار کرد: از عموم مردم شیراز برای حضور در مراسم دعوت به عمل می‌آید.


فرمانده سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز با بیان اینکه مراسم وداع با شهیدان ساعت ۱۶:۳۰ از چهارراه شاهزاده قاسم (ع) به سمت حرم شاه‌چراغ برگزار می‌شود.


محبی پور با اشاره به اینکه رمز موفقیت جامعه ما در گروه اتصال به فرهنگ شهداست، گفت: مدیران که رسالت خدمتگزاری به مردم بر عهده‌ دارند با تأسی از شهیدان است که وظیفه خدمت به مردم را دوچندان می‌کند و همه مسؤولان به برکت شهیدان به منصب مدیریتی رسیده‌اند تا به مردم خدمت کنند.

                               

فرمانده     سپاه     فرودگاه     شیراز        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :