موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/119010 :کد

رئیس صنعت و معدن جهرم خبر داد

اجرای طرح نظارت بر اصناف ویژه نوروز در جهرم

  چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۷
تعداد بازدید : ۱۴۱   
 تحلیل ایران -اجرای طرح نظارت بر اصناف ویژه نوروز در جهرم

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم از اجرای طرح نظارت بر اصناف و بازرسی از واحدهای صنفی ویژه نوروز ۹۶ در این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم از اجرای طرح نظارت بر اصناف و بازرسی از واحدهای صنفی ویژه نوروز ۹۶ در این شهرستان خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران محمد دانش نیا در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: در طرح نظارتی امسال سعی داریم، تمام گروه های صنفی، به ویژه  واحدهایی که بیشترین تقاضا را در این ایام دارند پوشش داده شود.

 

وی افزود: در این میان واحدهایی مانند پوشاک، اغذیه فروشان، کیف و کفش، خودرو و غیره بیشتر در این طرح مورد توجه قرار می گیرند.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم هدف از اجرایی این طرح را نظارت بیشتر و موثرتر بر اصناف دانست و بیان کرد: دراین طرح سعی شده بیشتر بازرسی ها در قالب گشت مشترک و با حضور نمایندگانی از فرمانداری ویژه، تعزیرات حکومتی، واحد اماکن نیروی انتظامی، دانشگاه علوم پزشکی، اتاق اصناف و انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان شهرستان جهرم انجام شود. وی ادامه داد: همچنین سایر بخش های تابعه شهرستان جهرم و مجتمع های رفاهی و بین راهی نیز مشمول این طرح می شوند.

 

دانش نیا با اشاره به اینکه در قالب طرح نظارت نوروزی ضمن تذکر به واحدهای صنفی، متخلفان نیز شناسایی و به تعزیرات حکومتی ارجاع داده می شوند، عنوان کرد: شروع گشت های مشترک تشدید نظارت بر واحدهای صنفی از ۱۵ اسفند تا۱۵ فروردین به صورت فشرده و در قالب چندین گروه انجام می شود.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم گفت: از مردم تقاضا می شود در صورت مشاهده تخلفات صنفی با شماره های ۵۴۴۴۹۶۰۰ – ۵۴۲۳۰۰۴۹ و یا ۱۲۴ تماس گرفته و در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد در زمینه برگزاری هر چه بهتر گشت های مشترک و نظارت موثر بر بازار به مناسبت نوروز ۹۶ با شماره تلفن ۵۴۲۳۰۶۹۸ تماس حاصل کنند.

                               

صنعت     تجارت     جهرم     بازرسی     تولید    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :