موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/119424 :کد

در فارس:

معرفی ظرفیت های فارس در نوروز یک اولویت است

  یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۳
تعداد بازدید : ۹۹   
 تحلیل ایران -معرفی ظرفیت های فارس در نوروز یک اولویت است

نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: معرفی فارس و ظرفیت های این استان باید در ایام نوروز مد نظر مسئولین باشد.

نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: معرفی فارس و ظرفیت های این استان باید در ایام نوروز مد نظر مسئولین باشد.

به گزارش تحلیل ایران، به نقل از روابط عمومی نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس تصریح کرد: آنچه که باید برای همگان به عنوان یک اولویت مد نظر قرار داشته باشد معرفی فارس در ایام نوروز است.

وی ادامه داد: حوزه گردشگران نوروزی یک فرصت بسیار مهم است که باید با معرفی توانمندی ها و ظرفیت های استان از آن نه تنها در ایام نوروز بلکه در طول سال نیز استفاده شود.

 

نماینده ولی فقیه در استان فارس یادآور شد: مراکز اجتماعات در ایام نوروز را باید مرکز اجتماعات الهی قرار داد و نباید مراکزی مانند تخت جمشید، ارگ کریمخان و ... را با مسائل خلاف شرع معرفی کرد.


آیت الله ایمانی افزود: توانمندی های فارس باید در قالب بروشورهای مستند در اختیار مسافران قرار گیرد و نباید در این زمینه تنها به دنبال رفع مسئولیت بود.


امام جمعه شیراز تاکید کرد: حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) به عنوان نگینی درخشان در استان فارس میزبان زائرین است اما متاسفانه با تمامی تاکیدات راه دسترسی درست ایجاد نشد.

وی افزود: باید ظاهر و امنیت اطراف حرم مطهر نیز ساماندهی شود تا در ایام نوروز مشکلی ایجاد نشود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :