موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/119688 :کد

معاون سازمان تأمین اجتماعی در شهرکرد:

هزار میلیارد تومان مطالبات به مراکز درمانی پرداخت می‌شود

  ﺳﻪشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۱۹
تعداد بازدید : ۱۱۶   
 تحلیل ایران -هزار میلیارد تومان مطالبات به مراکز درمانی پرداخت می‌شود

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: ۳ هزار میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات مراکز درمانی مطرح که پرداخت هزار میلیارد تومان قطعی شده است.

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: ۳ هزار میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات مراکز درمانی مطرح که پرداخت هزار میلیارد تومان قطعی شده است.


به گزارش تحلیل ایران، محمدعلی همتی ظهر امروز در مراسم معارفه مدیر درمان تأمین اجتماعی استان با اشاره به بدهی بیمه‌ها به مراکز درمانی اظهار داشت: مسئولیت اصلی بیمه تأمین اجتماعی در بخش درمان، خرید درمان است.

 

وی افزود: 46 هزار مرکز درمانی طرف قرارداد بیمه تأمین اجتماعی هستند که هر مرکزی نیز تقاضا کند، پذیرفته می‌شود.

 

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه به بیمه سلامت 4 هزار میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات مراکز درمانی اختصاص یافته است، بیان کرد: در حوزه درمان تأمین اجتماعی نیز مصوباتی در جلسه اخیر مطرح که 3 هزار میلیارد تومان به پرداخت بدهی‌ها اختصاص یابد که هزار میلیارد تومان از این مجموع قطعی شده است.

 

همتی با اشاره به اقداماتی که در استان چهارمحال و بختیاری در حوزه درمان انجام شده است، خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی انجام اما میزان اشغال تخت بیمارستانی 78 درصد است که نسبت به میانگین کشوری پایین است.

 

وی تصریح کرد: اقدامات خوبی در طول این سال‌ها انجام به نحوی که به اندازه 10 سال گذشته تجهیزات به بیمارستان‌ها ارائه شده است.

 

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به طرح تحول نظام سلامت افزود: اجرای این طرح رضایتمندی مردم را به همراه داشته که تأمین اجتماعی از طرح تحول سلامت به عنوان بزرگترین طرح اجتماعی دولت بیشترین حمایت را انجام داده که نشانه آن هزینه‌هایی است که پرداخت شده است.

 

همتی با اشاره به جابه‌جایی مدیران گفت: یکی از اصولی که در سازمان تأمین اجتماعی به صورت ویژه مورد توجه است، توجه به ظرفیت‌های مدیران و تکیه بر توانایی مدیریتی آنها است.

وی با اشاره به ارائه نسخه الکترونیک در مراکز درمانی خاطرنشان کرد: ارائه نسخه الکترونیک نیازمند زیرساخت‌هایی بود که اکنون در همه مراکز بیمارستانی نسخه به صورت الکترونیک ارائه می‌شود.

 

به گزارش تسنیم، در این مراسم از تلاش‌های صمد اکبری تقدیر و محمود جاوید به عنوان مدیر جدید درمان تأمین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری معرفی شد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :