موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/119692 :کد

در فارس:

داشتن گواهی عدم سوءپیشینه برای انتخابات شورا الزامی است

  ﺳﻪشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۸
تعداد بازدید : ۱۲۲   
 تحلیل ایران -داشتن گواهی عدم سوءپیشینه برای انتخابات شورا الزامی است

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شیراز گفت: داشتن گواهی عدم سوءپیشینه برای تمامی نامزدهای حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا الزامی است.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شیراز گفت: داشتن گواهی عدم سوءپیشینه برای تمامی نامزدهای حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا الزامی است.

به گزارش تحلیل ایران علی سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آخرین وضعیت ستاد انتخابات شهرستان شیراز تأکید کرد: تمامی زیرساخت‌ها برای برگزاری باشکوه انتخابات در شهرستان شیراز مهیا است.

 

وی ادامه داد: ستاد انتخابات آمادگی کامل جهت برگزاری انتخابات را دارد و مراکز ۱۲ گانه شهرستان نیز فعال هستند.

 

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شیراز بابیان اینکه داشتن گواهی عدم سوءپیشینه برای نامزدهای انتخاباتی الزامی است، گفت: طبق قانون تمامی نامزدهای حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا باید گواهی معتبر عدم سوءپیشینه داشته باشند.

 

سعیدی تصریح کرد: افرادی که تمایل برای حضور در انتخابات رادارند بهتر است از امروز بحث داشتن این گواهی را پیگیری و کار را برای روزهای آخر نگذارند.

 

وی با اشاره به فعالیت برخی از نامزدهای انتخابات شورای شهر شیراز نیز گفت: هرگونه فعالیت عمومی ممنوع است و تبلیغات زودهنگام برداشت می‌شود.

 

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شیراز تأکید کرد: تمامی تلاش ما بر حفظ قانون و حفاظ از آرای تمامی نامزدهای انتخابات است و در این راستا به‌طور حتم شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه در شهرستان شیراز خواهیم بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :