موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/120020 :کد

خطیب جمعه موقت جهرم:

اشرافی گری امنیت جامعه را دچار خطر می کند

  جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۱
تعداد بازدید : ۱۳۲   
 تحلیل ایران -اشرافی گری امنیت جامعه را دچار خطر می کند

امام جمعه موقت جهرم چشم و هم چشمی و خیزش به سمت این نوع زندگی کردن را از نتایج اشرافی دانست و گفت: اشرافی گری امنیت جامعه را به خطر اندازد.

امام جمعه موقت جهرم چشم و هم چشمی و خیزش به سمت این نوع زندگی کردن را از نتایج اشرافی دانست و گفت: اشرافی گری امنیت جامعه را به خطر اندازد.

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام محمداسماعیل مصلی نژاد در خطبه های نماز جمعه امروز شهر دارالمومنین با اشاره به دیدار اعضای خبرگان با رهبری انقلاب گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار خودداری از اشرافی گری را از محکمات انقلابی عنوان کردند که نباید در گذر زمان، جامعه به این امر دچار شود.


وی با اشاره به اینکه چنانچه اشرافی گری در جامعه خود را نشان دهد، از نتایج آن چشم و هم چشمی و خیزش به سمت این نوع زندگی می شود، افزود: تجمل گرایی می تواند امنیت جامعه را به خطر اندازد.


وی از دیگر تاکیدات رهبری انقلاب را دلسوزی برای طبقات فقیر جامعه دانست و تاکید کرد: باید نعمت شکرگذاری خداوند را با کمک به نیازمندان اجابت کرد.


حجت الاسلام مصلی نژاد از مردم خواست تا در ایام باقیمانده به پایان سال با شرکت در جشن عاطفه ها در امر خیر کمک به فقرا و محرومان سهیم باشند.


امام جمعه موقت جهرم همچنین با اشاره به سخنان اخیر رهبری انقلاب در جمع مسئولان اردوی راهیان نور گفت: رهبری انقلاب هشت سال دفاع مقدس را از ایام الله دانستند و فرمودند نباید بگذاریم این دوران تاریخی به دست فراموشی سپرده شود.


وی ادامه داد: به فرموده رهبری انقلاب، فرهنگ از بزرگترین ثروت ها است که باید قدر آن را دانست و نسبت به احیای آن تلاش کرد.


حجت الاسلام مصلی نژاد با اشاره به اینکه تولید فرهنگی در زمینه دفاع مقدس را سبب غنی شدن جامعه عنوان کرد و گفت: یک بستر مناسب به ویژه در ایام عید سفر به سرزمین های نور است که باید از این فرصت به دست آمده به خوبی نهایت استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه این افتخار برای شهر جهرم است که یادمان عملیات کربلای چهار توسط رزمندگان و بسیجیان این شهرستان اداره می شود، گفت: آنچه در سال جدید برای این یادمان پیش بینی شده، استقبال حدود 6 میلیون زائر است.


 خطیب جمعه جهرم در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم نهادینه شدن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد و گفت: در بحث نهی از منکر نیاز است که مردم و مسئولان ورود پیدا کرده و با کسانی که فضای جامعه را آلوده می کنند، برخورد شود.

                               

امام جمعه     جهرم     جامعه     اشرافی گری        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :