موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/120148 :کد

معاون استاندار فارس

هیچ جاده‌ای در فارس مسدود نیست

  شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۰
تعداد بازدید : ۱۲۱   
 تحلیل ایران -هیچ جاده‌ای در فارس مسدود نیست

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار فارس با بیان اینکه جاده‌هایی که بر اثر سیلاب اخیر فارس تخریب و یا فروکش کرده بود توسط اداره کل راه و شهرسازی در دست تعمیر و ساخت است گفت: هیچ جاده‌ای در فارس مسدود...

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار فارس با بیان اینکه جاده‌هایی که بر اثر سیلاب اخیر فارس تخریب و یا فروکش کرده بود توسط اداره کل راه و شهرسازی در دست تعمیر و ساخت است گفت: هیچ جاده‌ای در فارس مسدود نیست.


به گزارش تحلیل ایران خلیل رضائیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم  اظهار داشت: در حال حاضر مسیرهای جایگزین برای جاده‌های تخریب شده استان فارس بر اثر سیلاب به ویژه در محدوده جهرم به شیراز انتخاب شده و رفت و آمد نیز در حال انجام است.


رضائیان افزود: در این مسیرها عملیات عمرانی با سرعت در حال انجام بوده و در کمترین زمان ممکن نیز محورهای اصلی مواصلاتی بازگشایی می‌شود.


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار فارس خاطرنشان کرد: با تدابیر صورت گرفته در ایام تعطیلات نوروز هیچ مشکلی برای تردد مسافران نوروزی در جاده‌های فارس نیست و مسئولان متولی نیز آماده ارائه خدمات هستند.


وی خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به ایام تعطیلات نوروز در یک برنامه‌زمان‌بندی مشخص شده  نقاط حادثه‌خیز در جاده‌های فارس شناسایی و مشکل آنان برطرف شده است.

معاون عمرانی استانی فارس خاطرنشان کرد: با توجه به بارش مناسب باران در ماه‌های پایانی امسال در مناطق مختلف فارس به ویژه نقاط جنوبی مناظر خوبی ایجاد شده و مسافران نوروزی نیز افزایش می‌یابد.

رضائیان گفت: در همین راستا با برگزاری جلسه‌های هماهنگی ستاد تسهیلات نوروزی برنامه‌های این ستاد تسهیلات در استان فارس تدوین شده و دستگاه‌های متولی آماده‌ پذیرایی از مسافران نوروزی هستند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :