موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/120826 :کد

نماینده ولی فقیه در فارس:

بازرسان ویژه وضعیت صنایع و سرمایه گذاری در فارس را بررسی کنند

  جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۴
تعداد بازدید : ۱۳۰   
 تحلیل ایران -بازرسان ویژه وضعیت صنایع و سرمایه گذاری در فارس را بررسی کنند

نماینده ولی فقیه در استان فارس خواستار مشخص شدن بازرسان ویژه بررسی وضعیت صنایع و سرمایه گذاری در استان فارس شد که به شخص مدیر ارشد فارس گزارش دهند.

نماینده ولی فقیه در استان فارس خواستار مشخص شدن بازرسان ویژه بررسی وضعیت صنایع و سرمایه گذاری در استان فارس شد که به شخص مدیر ارشد فارس گزارش دهند.

به گزارش تحلیل ایران، آیت الله اسد الله ایمانی در خطبه های نماز جمعه امروز شیراز با انتقاد از وضعیت جذب سرمایه گذاران و موانع پیش روی آنها گفت: مگر دولت برای جذب سرمایه گذاران خارجی از کشورهای مختلف فرش قرمز پهن نمی کند پس به چه دلیل یک فارسی دو سال است که با مشکل مواجه شده است.

 

وی ادامه داد: سرمایه گذاری اهل استان فارس که در خارج از کشور کار کرده و امروز می خواهد پول خود را در فارس سرمایه گذاری کند دو سال است که مشکل دارد.

 

آیت الله ایمانی تاکید کرد: برخی از مدیران فارس درد لازم را برای توسعه و پیشرفت استان ندارد و به غیر مانع تراشی برای سرمایه گذاران کاری انجام نمی دهند.

 

امام جمعه شیراز افزود: کسیکه می خواهد سرمایه شخصی خود را برای ایجاد یک صنعت و با کارخانه بزرگ هزینه کند تا اشتغال هم ایجاد شود که نباید با مشکلات مواجه شود.

آیت الله ایمانی تاکید کرد: مدیریت ارشد فارس باید بازرسانی ویژه برای بررسی وضعیت صنایع و سرمایه گذاری مشخص کند که فقط به شخص خودش گزارش دهند.

 

وی تصریح کرد: افرادی عاقل، متدین، متخصص باید به عنوان بازرس انتخاب شوند و به هیچکس به غیر مدیر ارشد استان گزارش ندهند زیرا اگر به واسطه گزارش داده شد تغییر می کند.

نماینده ولی فقیه در فارس ادامه داد: چرا برخی از مدیران وظیفه خود را در مقابل سرمایه گذاران و صنعتگران انجام نمی دهند باید بررسی و پیگیری شود.

 

آیت الله ایمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سند مخفیانه رونمایی شده ۲۰۳۰، گفت: یکی از راه های نفوذ در کشور مباحث فرهنگی است که در دستورکار آمریکا قرار دارد و این راه را از مسیر یونسکو دنبال می کند.

 

امام جمعه شیراز ادامه داد: چندی پیش به طور مخفیانه سندی به نام ۲۰۳۰ با حضور تعدادی از وزرای دولت رونمایی شد که مسیر آموزش و پرورش و مباحث دانشگاه ها را طرحی کرده است.

وی افزود: این طرح نه در مجلس شورای اسلامی مطرح شد و نه در شورای انقلاب فرهنگی و در مقابل برای کشور تعهد ایجاد کرده است.

 

آیت الله ایمانی تصریح کرد: این اتفاق در حالی روی داده که طرح تحول بنیادی نظام آموزش کشور با استفاده از نخبگان و دانشمندان داخلی چند سال پیش تنظیم شده که باید اجرایی شود.

نماینده ولی فقیه در استان فارس یادآور شد: به طور حتم چنین سندی به معنی نفوذ در سیستم آموزشی کشور است که امیدوارم مجلس و شورای انقلاب فرهنگی در مقابل اجرایی شدن سند ۲۰۳۰ ایستادگی کنند.

 

وی افزود: ما کشوری زنده و پویا هستیم که می توانیم برای خودمان تصمیم گیری کنیم و احتیاجی نیست که دیگران برای نظام آموزشی ما طرح ارائه کنند.

 

امام جمعه شیراز تاکید کرد: مسئولین مراقب باشند که مشکلی ایجاد نشود زیرا چنین سندی روح استقلال، اسلام و عزتمداری ندارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :