موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121194 :کد

اخبار کوتاه انتظامی استان فارس

خواب‌آلودگی علت عمده تصادفات است

  چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۰:۵۰
تعداد بازدید : ۱۱۶   
 تحلیل ایران -خواب‌آلودگی علت عمده تصادفات است

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به فوت ۱۶ نفر در چند روز اخیر گفت: واژگونی خودروها ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان علت عمده تصافات منجر به فوت در جاده‌های استان فارس است.

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به فوت ۱۶ نفر در چند روز اخیر گفت: واژگونی خودروها ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان علت عمده تصافات منجر به فوت در جاده‌های استان فارس است.


به گزارش تحلیل ایران سردار احمدعلی گودرزی اظهار داشت: در چند روز گذشته تعداد 166 نفر از هموطنان در تصادفات جاده‌ای استان فارس که عمده آنها به علت واژگونی خودرو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان بوده، جان خود را از دست دادند.

 

وی خط قرمز پلیس فارس در اعمال قوانین راهنمایی و رانندگی را سرعت و سبقت غیرمجاز و همچنین انحراف به چب عنوان کرد و گفت: پلیس با این تخلفات حادثه‌ساز، بدون اغماض برخورد می‌کند.

 

فرمانده انتظامی استان فارس محور اصفهان - شیراز را پرترددترین محور استان عنوان کرد و افزود: در شش روز گذشته 5 میلیون و 170 هزار سفر به استان داشتیم که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

 

کلاهبرداری از طریق فروش اینترنتی بلیت هواپیما

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان فارس از کلاهبرداری شخصی سودجو از طریق سایت اینترنتی فروش بلیت هواپیما خبر داد.


سرهنگ حبیب‌الله رجبلی گفت: شخصی کلاهبردار از طریق راه‌اندازی سایت فروش اینترنتی بلیت هواپیما اقدام به کلاهبرداری از هزار و 200 نفر از شهروندان کرده است.

 

وی افزود: این فرد در قالب سایتی اینترنتی به آدرس Royaparvaziran.ir و با نام رویا پرواز ایرانیان فعالیت داشته و تاکنون از تعداد هزار و دویست نفر از شهروندان ایرانی کلاهبرداری کرده است. 

 

دستبند پلیس فارس بر دستان اوباش تحت تعقیب در شیراز

سرهنگ بهادر اسماعیلی  گفت: ماموران قرارگاه عملیاتی صالحین فرماندهی انتظامی استان فارس در اجرای دستور فرمانده انتظامی استان، مبنی بر دستگیری و برخورد قاطع با هنجارشکنان جامعه از جمله اراذل اوباش و مجرمین و متهمین فراری که موجبات ناامنی روحی و روانی مردم هستند، یکی از این افراد را شناسایی و برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

 

وی افزود: این فرد شرور به نام "ف – ع" 29 ساله، به اتهام آدم‌ربایی، ایراد ضرب و جرح عمدی با چاقو و غیره تحت تعقیب مراجع قضایی و انتظامی بود و برای مردم به ویژه شهروندان شیرازی ایجاد مزاحمت می‌کرد.

 

سرهنگ اسماعیلی بیان کرد: با تلاش شبانه‌روزی یک ماهه ماموران قرارگاه عملیاتی صالحین پلیس فارس، مخفیگاه و محل تردد متهم شناسایی و پس از هماهنگی قضائی وی در یکی از خیابان‌های جنوبی شیراز دستگیر و از وی دو تیغه چاقو کشف شد.

 

اتوبوس حامل کالای قاچاق میلیونی به مقصد نرسید

فرمانده انتظامی شهرستان لارستان از توقیف یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق به ارزش 150 میلیون ریال در آن شهرستان خبر داد.


سرهنگ حسین دیندارلو گفت: ماموران انتظامی شهرستان لارستان مستقر در پاسگاه هرمود باغ، هنگام کنترل خودروهای عبوری در جاده بستک به سمت لارستان به یک دستگاه اتوبوس مسافربری مظنون شدند و آن را متوقف کردند.

 

وی افزود: پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی از آن 7 دستگاه پلی استیشن و 312 جعبه عینک به ارزش 150 میلیون ریال کشف کردند.

سرهنگ دیندارلو با اشاره به دستگیری و معرفی راننده اتوبوس به مراجع قضاییگفت: مبارزه با قاچاق کالا از اولویت‌های کاری پلیس در شهرستان لارستان است و همکاری مردم با پلیس از طریق دادن اطلاعات با شماره تلفن 110 می‌تواند یاریگر پلیس در برخورد با افراد سودجو و قاچاقچیان کالا باشد.

 
                               

فرمانده     انتظامی     استان فارس     خستگی        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :