موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121646 :کد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز مطرح کرد

کمبود پزشک متخصص در مراکز درمانی خصوصی استان فارس در ایام نوروز

  ﺳﻪشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۰:۱۰
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -کمبود پزشک متخصص در مراکز درمانی خصوصی استان فارس در ایام نوروز

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام اینکه بسیاری از بیماران از کمبود پزشک متخصص در مراکز درمانی خصوصی گلایه‌مند بودند، گفت: پرسنل درمانی مراکز دولتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آماده‌باش کامل...

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام اینکه بسیاری از بیماران از کمبود پزشک متخصص در مراکز درمانی خصوصی گلایه‌مند بودند، گفت: پرسنل درمانی مراکز دولتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آماده‌باش کامل هستند و بیماران می‌توانند به این مراکز مراجعه کنند.


به گزارش تحلیل ایران، محمد هادی ایمانیه بعدازظهر امروز در بازدید از بیمارستان‌های ابن سینا، نمازی، رجایی و چمران در جمع خبرنگاران حضور یافت و اظهار داشت: تلاش شبانه‌روزی کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز سبب شده که در ایام نوروز نیز مانند دیگر روزهای سال بیماران بتوانند با مراجعه به مراکز درمانی دولتیاز خدمات تخصصی و فوق تخصصی بهره‌مند شوند.

 

وی با اعلام اینکه بسیاری از بیماران از کمبود پزشک متخصص در مراکز درمانی خصوصی گلایه‌مند بودند، افزود: پرسنل درمانی مراکز دولتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آماده‌باش کامل هستند و بیماران می‌توانند به این مراکز مراجعه کنند. 

 

ایمانیه گفت: تمامی بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی شیراز در تمام شیفت‌های کاری ایام نوروز حتی شیفت شب حتماً یک پزشک متخصص حضور دارد و پزشک متخصص در شیفت شب بیمارستان‌های دولتی برای ارائه خدمات فوق تخصصی به بیماران به صورت آنکال حضور دارند.

 

وی افزود: با توجه به تعطیلات نوروز به‌طور طبیعی مراجعات سرپایی و غیراورژانسی مردم به پزشکان در این روزها کم می‌شود به همین علت ظرفیت کاری کلینیک‌های ویژه نسبت به روزهای عادی تا پایان تعطیلات کاهش پیدا می‌کند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز عنوان کرد: با توجه به دستورالعمل وزارت بهداشتهیچ‌گونه تعلل و تأخیری در ارائه خدمات در اورژانس پیش‌بیمارستانی و بیمارستانی در استان فارس از هیچ مرکز دولتی پذیرفته نیست و در صورت کم‌کاری و تعلل در هر مرکزی با افراد مسئول برخورد می‌شود.

وی با اشاره به استقرار ایستگاه‌های سلامت در نقاط درون و خارج از شهر شیراز اشاره کرد وگفت: از 27 اسفندماه 95 تا 6 فروردین امسال 5 هزار و 668 نفر مراجعه‌کننده در ایستگاه‌های سلامت نوروزی خدمات ارائه شد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :