موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121832 :کد

مدیرعامل هلال احمر استان فارس

امدادرسانی به ۳۰۴۰ حادثه‌دیده در طرح نوروزی هلال احمر استان فارس

  پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۴:۳۸
تعداد بازدید : ۱۷۷   
 تحلیل ایران -امدادرسانی به ۳۰۴۰ حادثه‌دیده در طرح نوروزی هلال احمر استان فارس

مدیرعامل هلال احمر استان فارس از امدادرسانی به ۳ هزار و ۴۰ نفر در طرح نوروزی خبر داد.

مدیرعامل هلال احمر استان فارس از امدادرسانی به ۳ هزار و ۴۰ نفر در طرح نوروزی خبر داد.


به گزارش تحلیل ایران فیض‌الله جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با بیان اینکه از ابتدای اجرای طرح نوروزی تا 9 فروردین 205  مورد عملیات امدادی توسط هلال احمر استان فارس انجام شده است اظهار داشت: در مجموع این عملیات‌ها به 3 هزار و 40 ‌حادثه‌دیده امدادرسانی شده است. 

 

وی با بیان اینکه 99 مورد از عملیات‌ها سانحه جاده‌ای بوده است، گفت: 38  مورد خدمات حضوری، 34  مورد سیل و آبگرفتگی، 14  مورد حادثه کوهستان، 16 مورد حادثه شهری، یک مورد حادثه برف و کولاک، یک  مورد زلزله و یک  مورد حادثه ساحلی دیگر عملیات‌های هلال احمر در این ایام بوده است. 

 

مدیرعامل هلال احمر استان فارس با بیان اینکه در این عملیات‌ها 995 نفر در قالب 245 تیم شرکت کردند، افزود: علاوه بر امدادرسانی به افراد 308 نفر نیز در مراکز امدادی جمعیت اسکان داده شدند و  73 نفر به مراکز درمانی منتقل و 74 نفر سرپایی مداوا شدند. 

 

وی بیان کرد:  تاکنون در استان فارس تعداد 14 هزار و 392 نفر به کمپین ملی «نه به تصادفات جاده‌ای» پیوستند همچنین 9 هزار و 207 نفر از فضاهای دوستدار کودک تعبیه شده در کنار پست‌های نوروزی در استان فارس بهره‌مند شدند. 

 

جعفری با اشاره به توزیع بیش از 67 هزار نقشه در میان مسافران نوروزی عنوان کرد: در بازه زمانی اجرای طرح نوروزی 120 هزار و 885 نفر به ایستگاه‌های ایمنی و سلامت جمعیت هلال احمر مراجعه کرده و از خدمات آنها بهره‌مند شدند. 

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :