موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121833 :کد

رئیس پلیس راهور استان فارس:

تخلفات رانندگی در استان فارس ۳۰ درصد کاهش یافت

  پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۴:۴۲
تعداد بازدید : ۱۹۱   
 تحلیل ایران -تخلفات رانندگی در استان فارس ۳۰ درصد کاهش یافت

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس گفت: رعایت کردن قوانین از سوی رانندگان سبب شده که از اواخر اسفندماه تاکنون در حوزه درون و برون شهری استان ۳۰ درصد تخلفات رانندگی کاهش یابد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس گفت: رعایت کردن قوانین از سوی رانندگان سبب شده که از اواخر اسفندماه تاکنون در حوزه درون و برون شهری استان ۳۰ درصد تخلفات رانندگی کاهش یابد.


به گزارش تحلیل ایران سرهنگ مصطفی عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با بیان اینکه امسال درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته 35 درصد تلفات رانندگی کاهش یافته است اظهار داشت: استقرار شبانه روزی نیروهای پلیس در مناطق حادثه‌ساز سبب شده تصادفات در استان فارس کاهش یابد.

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس گفت: رعایت کردن قوانین از سوی رانندگان سبب شده که از اواخر اسفندماه تاکنون در حوزه درون و برون شهری استان 30 درصد تخلفات رانندگی کاهش یابد.

 

وی افزود: براساس گزارش‌ها از 25 اسفند ماه 96 تا هفتم فرودین ماه امسال بیش از 170 هزار پلاک از طریق دوربین و ماموران راهنمایی و رانندگی در استان جریمه شدند که از این تعداد 70 درصد آن مربوط به شهر شیراز است.

 

عباسی با اشاره به اینکه دوربین‌ها همه تخلفات ساکن اعم از توقف در محل‌های ممنوع و پارک دوبل را ثبت می‌کنند، افزود: با نصب این دوربین‌ها هیچ جای اغماضی برای خودروهای متخلف وجود ندارد و بعد از اعمال قانون مبلغ جریمه به شماره تلفن همراه مالک ارسال می‌شود. 

 

رئیس پلیس راهور استان فارس بیان کرد: هدف ماموران راهنمایی و رانندگی فقط جریمه  کردن رانندگان نیست بلکه کاهش حوادث ناگوار است بنابراین از رانندگان تقاضا می‌شود که به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه داشته باشند تا دچار حادثه نشوند.

 

عباسی اظهار داشت: عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه وعدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی در حین رانندگی بیشترین علت در تصادفات ایام نوروز بوده است. 

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :