موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/122072 :کد

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس:

مصدومیت ۴ کودک در تصادف منطقه سیاخ دارنگون

  یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۸:۴۲
تعداد بازدید : ۲۰۵   
 تحلیل ایران -مصدومیت ۴ کودک در تصادف منطقه سیاخ دارنگون

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس از تصادف ۲ دستگاه خودور سواری خبر داد و گفت: این حادثه ۸ مصدوم داشت که ۴ مصدوم آن کودک بودند.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس از تصادف ۲ دستگاه خودور سواری خبر داد و گفت: این حادثه ۸ مصدوم داشت که ۴ مصدوم آن کودک بودند.


به گزارش تحلیل ایران محمدرضا عالی‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به تصادف 2 دستگاه خودروسواری در منطقه سیاخ دارنگون اظهار داشت: این حادثه صبح امروز در ساعت 10:52 رخ داد و 8 مصدوم داشت. 

 

وی با بیان اینکه 4 مصدوم این حادثه کودک بودند، گفت: اقدامات اولیه جهت مصدومین توسط تکنسین‌های اورژانس  انجام شد و در دو مرحله پرواز 6 مصدوم این حادثه توسط بالگرد اورژانس در کمترین زمان ممکن به شیراز منتقل شدند.

 

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس افزود: 2 مصدوم دیگر توسط 2 دستگاه آمبولانس به صورت زمینی به بیمارستان نمازی و شهید رجایی شیراز منتقل شدند. 

 

عالی‌منش بیان کرد: برای امدادرسانی سریع‌تر، علاوه بر آماده‌باش کامل امداد هوایی و آمادگی دو دستگاه اتوبوس آمبولانس، پنج دستگاه آمبولانس اضافه بر تعداد ناوگان عملیاتی اورژانس نیز برای خدمات‌رسانی در محورهای ورودی مرکز استان مستقر هستند.

 

وی از مردم درخواست کرد مسیر خودروهای امدادی را باز نگه دارند و از رانندگی در خطوط ویژه نیروهای امدادی پرهیز کنند. 

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :