موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/122639 :کد

آیت الله ایمانی:

کار مدیریت جامعه اسلامی رفع مشکلات محرومان است

  جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۶:۲۴
تعداد بازدید : ۲۳۵   
 تحلیل ایران -کار مدیریت جامعه اسلامی رفع مشکلات محرومان است

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: مهمترین وظیفه مدیریت در جامعه اسلامی رفع مشکلات محرومان و مستضعفین است.

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: مهمترین وظیفه مدیریت در جامعه اسلامی رفع مشکلات محرومان و مستضعفین است.

به گزارش تحلیل ایران، آیت الله اسد الله ایمانی در خطبه های نماز جمعه امروز شیراز تاکید کرد: اگر بخواهیم ولایت به معنی واقعی را داشته باشیم باید راه امام علی(ع) را دنبال کنیم.

 

وی ادامه داد: مدیریت اسلامی کارش رسیدگی به امور و مشکلات محرومین و مستضعفین است که این مهم اولویت اول امام (ره) بوده و امروز نیز تاکید رهبری است.

 

امام جمعه شیراز افزود: دغدغه و تاکید مقام معظم رهبری رسیدگی به مشکلات جامعه و رفع نیازهای محرومین و مستضعفین است بنابر این مدیران جامعه اسلامی باید این مهم را در اولویت قرار دهند.

 

آیت الله ایمانی با اشاره به اینکه نباید همه موارد را به ارتباط با آمریکا ربط دهیم، گفت: در زمام امام(ره) اعلام کردند که آمریکا ارتباط خود را با ایران قطع کرده اما امام(ره) دلیلی برای ناراحتی نداشتن زیرا اعلام کردند که خودمان باید کار و فعالیت داشته باشیم.

 

وی تاکیر کرد: بارها مقام معظم رهبری نیز تاکید بر کار و تلاش و استفاده ار توان داخل داشتند و همگان باید از این فرصت بسیار بزرگ که در کشور است استفاده کنند.

امام جمعه شیراز یادآور شد: در زمان تحریم های سنگین بود که فناوری هسته ای دست پیدا کردیم و شاهد موفقیت علمی بودیم.

آیت الله ایمانی تاکید کرد: تحریم ها را باید با کار و تلاش از بین برد تا احتیاجی نداشته باشیم تمامی موارد را با ارتباط به آمریکا گره بزنیم.

وی ادامه با اشاره به فرارسیدن ماه رجب نیز گفت: اصلاح اعتقادات در ماه رجب بسیار مهم است زیرا مشکل امروز ما این است که بنده ادعا هستیم تا بنده واقعی.

امام جمعه شیراز تاکید کرد: آنقدر که به محتوای جیبمان اعتماد داریم اگر به قدرت پروردگار اعتماد داشتیم بسیاری از مشکلات برطرف می شد.

آیت الله ایمانی تصریح کرد: ماه رجب زمان آماده شدن برای نشستن کنار سفره بزرگ خداوند در ماه رمضان است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :