موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/70057 :کد

0

هتل‌های استان فارس تا پایان امسال استاندادسازی می‌شوند

  یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۹:۴۷
تعداد بازدید : ۱۴۴   
 تحلیل ایران -هتل‌های استان فارس تا پایان امسال استاندادسازی می‌شوند

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به اینکه تمامی هتل‌های این استان قرارداد استانداردسازی دارند، گفت: تلاش می‌شود تمامی هتل‌های استان فارس تا پایان امسال استانداردسازی شوند.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به اینکه تمامی هتل‌های این استان قرارداد استانداردسازی دارند، گفت: تلاش می‌شود تمامی هتل‌های استان فارس تا پایان امسال استانداردسازی شوند.


به گزارش تحلیل ایران حسن سیادتان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، از استانداردسازی تمامی هتل‌ها و مهمانپذیرهای استان فارس تا پایان سال خبر داد و اظهار داشت: مراحل ثبت نام و عقد قرارداد استانداردسازی تمامی هتل‌ها و مهمانپذیرهای استان انجام شده است.

وی با بیان اینکه در استان فارس 70 هتل و 130 مهمانپذیر پذیرای گردشگران هستند، گفت: تلاش می‌شود تا تمامی هتل‌ها و مهمانپذیرها تا پایان امسال مراحل استانداردسازی را بگذرانند و گواهی استاندارد دریافت کنند.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس افزود: پس از گذراندن مراحل استانداردسازی پروانه‌های 3 ساله به هتل‌ها داده می‌شود و در این مدت نیز هتل‌ها از سوی بازرسان جامعه هتلداری مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

 

سیادتان درباره تغییر نرخ هتل‌ها پس از استانداردسازی خاطرنشان کرد: در گذشته هتل‌ها می‌توانستند پس از استانداردسازی نرخ خود را به صورت آزاد دریافت کنند اما در شیوه نامه جدید آزادسازی قیمت با نظر سازمان میراث فرهنگی صورت می‌گیرد.

وی در پاسخ به سوالی درباره شروع به کار هتل آپادانا  تصریح کرد: دو فاز برای مرمت این هتل در نظر گرفته شده و بنا بود که فاز نخست در ایام نوروز افتتاح شود که به دلیل مشکلات زیرساختی در مرمت این امر به خردادماه موکول شد.

 

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با بیان اینکه 6 میلیارد ریال برای مرمت این هتل نیاز است، بیان کرد: فاز یک و دو این هتل در حال مرمت است و در خردادماه این هتل به طور کامل افتتاح می‌شود.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :