موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بودجه

a/65269 :کد

0

بودجه پیشنهادی شهردار رشت به تصویب نرسید

  چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۰:۲۰
تعداد بازدید : ۱۵۸   
 تحلیل ایران -بودجه پیشنهادی شهردار رشت به تصویب نرسید

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: بودجه پیشنهادی سال ۹۵ شهردار رشت به تصویب نرسیده است.

به گزارش تحلیل ایران، مجید رجبی بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه‌های این شهر اظهار کرد: بودجه‌های مصوب شهرداری رشت ویژه بافت مرکزی شهر نیست و شهردار به اجرای پروژه‌های ماندگار در مناطق حاشیه رشت نیز توجه داشته باشد.


وی با بیان اینکه بودجه پیشنهادی سال 95 شهرداری هنوز به تصویب نرسیده است، تصریح کرد: شهردار رشت برای توضیح پروژه‌های عمرانی این شهر در بودجه سال 95 به صحن شورا دعوت شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت اجرای پروژه بافت مرکزی این شهر را موجب قطع ارتباط برخی از مسیرها در این شهر دانست و افزود: افراد بیمار که توان حرکت و پیاده‌روی ندارند با مشکل مواجه شده‌اند.


عضو دیگر شورای اسلامی شهر رشت نیز با اشاره به عدم تصویب بودجه سال 95 شهرداری این شهر اظهار کرد: پروژه‌های بزرگ باید تعریف شود اما پروژه‌های کوچک و تملک نیز نیازمند توجه است.

سیدرضا موسوی‌روزان با بیان اینکه پروژه‌های کوچک نیاز مردم مناطق شهر رشت است، خاطرنشان کرد: مناطق محروم و فرسوده در رشت زیاد است.


وی بازگشایی میدان سرگل به پیچ سعدی، ادامه بلوار آیت‌الله احسان‌بخش به معلم را از ضرورت‌های شهر رشت عنوان کرد و یادآور شد: تالاب عینک به دلیل ویژگی‌های خاص طبیعی می‌تواند مناطق محروم عینک، ولوکس و حمیدیان را به تحول شگرفی برساند.


به گفته این عضو شورای اسلامی شهر رشت، هیچ پروژه‌ای نباید بدون مطالعه و کار کارشناسی انجام شود.

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :